Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek nyitottabb?

Hogy legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már és én is észrevettem hogy túlságosan rideg és sokszor elutasító vagyok. Nem tudok megbízni az embereknek és vagy semmit sem árulok el magamról vagy hazudok. Ha valaki közeledni próbál felém könyökből lerázom és elküldöm melegebb éghajlatra... Fogalmam sincs mióta vagyok ilyen és az a probléma hogy nem tudom hogy lehet ezen változtatni és egyáltalán lehet-e?

2015. febr. 13. 19:03
 1/2 pelgrim ***** válasza:

Szerintem lehet ezen váltóztatni, nem könnyű, de megéri. Erős elhatározásra, elszántságra, fegyelmezettségre, figyelemre és kitartásra van szükség.


Kezd azzal, hogy nem hazudsz, ha valaki rólad kérdez valami, de még jobb lenne ha soha se hazudnál. Figyelj önmagadra, figyelj a reakcióidra, ha valaki közeledni próbál, határozd el, hogy a következő alkalommal nem küldöd el melegebb éghajlatra. Viselkedj így minden alkalommal, légy közlékenyebb, de maradj hű önmagadhoz, szeresd önmagadat ide tartozik az is, hogy beengeded azokat, akik jóindulattal közelítenek.

2015. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Francba....ne haragudj nem akartalak lepontozni véletlenül nyomtam meg mert elsötétült a képernyő. Amúgy a válaszod hasznos volt köszi szépen...
2015. febr. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!