Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (ti szemtögetekből irtam le bocsi)

Figyelt kérdés
15évesek vagytok,középsuliban,abba az intézményben ahol hulla fáradtak lesztek,nincs egyetlen 1 normális ember,vagy olyan aki nem cigizne piával a kezében és tenné ezzel tönkre a saját életet a flegma stílusában. Nem találtok normális emberre,itt se se máshol,se közelben lakóra. Kéne egy nő,de arra se nagyon találtok...egy olyan városban ahol senki sem normális a korosztályban. A magány felemészt,de olyan akivel tudtok normálisan beszélni/megértene/adna egy ölelést nuku. A család meg természetesen kilőve.....nem is várjátok el tőlük hogy megöleljenek mert idióták/érzéketlen barmok,éretlenek,és nem tőlük kell ez a dolog. A nap nagyrészében egyedül vagytok,a sportolás picit segít,de esély sincs rá az iskola miatt...azt is alig bírjátok ki...jelölős csopikba se találtatok senkit csak olyat aki nagyon nagyon messze lakik...mit tennétek?Hogy találnátok valakit/hol/hogyan?
2016. szept. 24. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Furcsa... Ahogy olvaslak, azt érzem, hogy szerinted mindenki hü|ye, csak te vagy helikopter. Így nem kell meglepődni, nyilván nem igényled a nem normálisak társaságát (ők se a tiedet), de hozzád hasonló helikopterek meg nincsenek. Ne csüggedj, ha elég erős vagy, ez így is marad, csak akkor már megtanulod őket kezelni. Ha nem, akkor meg beletörődsz és elveszel köztük. Megváltoztatni úgysem tudod őket, 15 év az elég csekély ám bármire...
2016. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem el, hogy ne legyen időd sportolni.
2016. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azon még nem gondolkodtál, hogy ha senki se normális, csak te, akkor lehet inkább veled van a probléma?

Mondjuk, ha engem is érzéketlen, éretlen barom idiótának tartanál lehet mi sem lennénk jó barátok...

2016. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de aki tizenéves kis p, cigizik és piál,tönkreqrja a saját életét,sok esze lehet!!Én nem érzéketlen vagyok,én az érzéketleneket nem bírom!
2016. szept. 24. 16:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs! 8 ora után amiböl 1/2 db tesi,és xarrá fárasztanak ... idöm semmi sincs...max hullafáradtan érek haza és utána még kuszva mászva megyek el sportolni és 1 p után kidölök
2016. szept. 24. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a mentalistással nagyon nehéz élet elé nézel!
2016. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a rossz, a környezetem tesz tönkre....a te mentalitásod meg kiváló
2016. szept. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!