Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hisztek a fiú-lány barátságban...

Hisztek a fiú-lány barátságban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés, kizárólag barátkozás. Vannak egyáltalán ilyen oldalak?
2016. szept. 29. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kifejezetten ilyen oldalról nem tudok, de barátkozni bárhol lehet. Itt is.

Én csak akkor hiszek benne, ha nincs testi vonzalom. Szarul néznek ki, vagy legalább az egyik meleg, esetleg aszexuálisok stb. Ilyenkor gond nélkül működhet. Más esetben nem.

2016. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Aha. Jók. Nincsenek.
2016. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne pedig együtt hülyülni màsokkal csak a poén kedvéért, menni ide oda
2016. szept. 29. 10:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Van! Nekem például két csaj is van az életemben akikkel nagyon jól kijövünk, de semmi közeledés nincs egyikünk felől sem. Az egyik ráadásul a főnököm. Vele sokat járok inni, moziba vacsorázni, de ennyi.
2016. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na engem pont ilyenek érdekelnek. Hogy csinálod? A főni az evidens hiszen megvan a munkakapcsolat es a többi?
2016. szept. 29. 10:33
 6/15 anonim ***** válasza:

10.27. vagyok.


Nincs benne semmi különös. Vannak olyan tulajdonságai a csajnak amik miatt nem kezdenék vele. Barátnak tökéletes de közeledni nem akarok hozzá. Pedig jó csaj, csak hosszútávon nem bírnám vele. :)

2016. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem, de hol ismerted meg, hogy lettetek barátok wtb
2016. szept. 29. 10:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek. Van is. Sok mindenben hasonlítunk, ezért is vagyunk barátok. De sok mindenben viszont nagyon mások vagyunk, talán ezért nem merült fel más a barátságon kívül. Meg egyébként se volt még sose olyan, hogy mindketten pár nélkül lettünk volna.

Szerintem társkeresőkön is van olyan lehetőség, hogy azt jelölöd be, hogy csak társaságot keresel, nem párt.

2016. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell hinnem benne, mert tapasztalatból tudom, hogy létezik.
2016. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
a lányok azt gondolják, hogy létezik, a fiúk tudják, hogy azt, amire a lányok gondolnak igazából barátzónának hívják.
2016. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!