Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú lány barátság?...

Létezik fiú lány barátság? Mik a határai? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én (23L) nagyon jó barátságban voltam egy fiúval, mindent vele beszéltem meg, együtt aludtunk minden további nélkül. Aztán egyszer azt mondta, hogy olyan párt szeretne, amilyen én vagyok, és akkor megváltozott valami. Addig szinte fel se tűnt, hogy férfi, mert a barátom volt...de utána..kirázott a hideg, ha hozzám ért, nem mertem átöltözni előtte, stb...odáig jutottunk, h ma ő a férjem, és van egy fiunk. Tanulság: létezik olyan, hogy férfi-nő barátság, de tény, hogy előbb-utóbb valami megváltozik...
2013. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
csak rövid távon. mert az egyik fél egy idő után többet kezd érezni.... tapasztalat... 17/f
2013. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is tapasztaltam. Egy lány volt a legjobb barátom, de utána elkezdett furán viselkedni. Mivel az elején tisztáztuk hogy egyikünk sem akar semmit ezért fel sem merült bennem míg ki nem borult és hisztizett hogy neki mekkora szenvedés hogy én nem is veszem észre.
2013. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na de állj, együtt aludtatok? hát azért az nem olyan dolog...
2013. nov. 25. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen dolog? Tényleg együtt aludtunk!
2013. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lonely girl11 válasza:
100%

Létezik.Nekem 2 igaz fiú barátom van bár tény hogy az egyik az unokatesóm :)

A másik meg 7-8 évvel idősebb nálam nagyon bírjuk egymást de tényleg csak barátok vagyunk

2013. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sosem lehetsz benne 100%-ig biztos, hogy pontosan mit érez a másik fél.
2014. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!