Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a nekem való longboard?...

Melyik a nekem való longboard? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Longboardot szeretnék venni, ami gondolom már kiderült. A lényeg, hogy semmi trükközésre vagy ilyesmire nem használnám (egyenlőre, vagy soha, nem tudom, de még biztos nem), csak is gurulni a városba, szóval azzal közlekednék. Az utak... hát. Vannak erre jó és rossz utak is, de meg tudnám oldani. Mennyit érdemes kiadnom érte? Valakinek esetleg vannak tapasztalatai? Még nem longboardoztam soha, de szeretnék. Tehát minden érdekel ezzel kapcsolatban. Utána is néztem már ennek az egésznek, gondolom a cruise az ami nekem való. De mégis, annyi választék van, és nem tudom melyik érné meg a leginkább. Olcsótól a drágáig mindenféle van. Érdemes-e több pénzt kiadni rá? Melyik az a longboard ami meg is érné? (nem valami szir-sz@rt szeretnék) És jöhet bármi. Mi az ami rossz benne? Könnyen meglehet tanulni? Megéri? Melyiket válasszam? Pontosabban milyet válasszak? Mert tényleg annyi féle van... Érdekel a formája, nagysága, stb. Ja, és lány vagyok. Nem tudom mennyit számít benne, de azért leírtam, ne legyenek félreértések. A válaszokat előre is köszönöm:)

#közlekedés #mozgás #lány #árak #sport #deszka #Longboard #cruise board #városi cirkálás #longboardosok
2016. aug. 24. 18:49
 1/2 bence70170 válasza:

[link]


nekem ez van ajánlom (ha még nem vettél)

2016. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. szept. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!