Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy építhetnék ki új ismerets...

Hogy építhetnék ki új ismeretségeket, barátságokat?

Figyelt kérdés

Ahogy befejeztem az iskolát, úgy le is épültek a barátaim. Valaki egyetemre ment, mással egyik napról a másikra megszűnt a kapcsolat, és ezért egy kissé egyedül érzem magam. Akik viszont maradtak, azokkal is egyre ritkábban beszélünk, eltávolodunk egymástól. Szeretnék új arcokat "bevenni", de ha beszélgetek valakivel, azzal is csak egy ideig sikerül fenntartani az érdeklődést. Nem nyomulok és nem erőltetem rá magam senkire sem. Próbálok mindig kedves és érdeklődő lenni, de mindig rám unnak. Egyébként introvertált személyiség vagyok, de igyekszem minél nyitottabb lenni a világ és az emberek felé.

Leginkább olyanok válaszát, tanácsát várnám, akik hasonlóan vannak/voltak, mint én, akár privátban, akár itt.



2016. szept. 29. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkahely, iskola ha ezek már nem lehetségesek akkor olyan helyekre járj ami érdekel, klubok, egyesületek és ha introvertált vagy akkor ott megismerkedsz úgy is valakivel, egyszer csak összejön. :) Sok sikert
2016. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Munkahely

2. Iskola

3. Eljársz valahova (pl. sportolni, konditerembe, sakk-szakkörbe, könyvtárba... tök mindegy, olyan helyre, ami érdekel, és hasonló érdeklődésűekkel találkozol ott)

4. Megpróbálsz a hobbidnak megfelelő fórumot keresni a neten, ott írogatni, megismerni másokat, majd találkozni velük személyesen is.

2016. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!