Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet barátságokat,...

Hol lehet barátságokat, ismeretségeket kötni?

Figyelt kérdés
Bp-en élek, de csak pár éve és alapból könnyen ismerkedő vagyok, de valahogy nem találok olyan közösséget, ahol barátnőket szerezhetnék. 33/nő vagyok és barátnőket szeretnék magamnak.. Mindig sokat kellett költözködnöm és a munkahelyem is olyan, hogy ott nem lehet barátságokat kötni, de úgy hiányoznak a jó kis csajos dumcsik és összejövetelek, de az utcán nem szólíthatok le csak úgy embereket, hogy figyú, barátkozunk? Mit csináljak, hogy ne legyek magányos???
2010. okt. 13. 11:27
 1/2 anonim válasza:
Ha szeretsz sportolni pl, akkor szerintem az egy remek lehetőség:) fitness, vagy akármi, amit mondjuk csoportosan lehet csinálni... vagy vmilyen hobbyt találj, ami szintén csoportos...vagy járj fodrászhoz, kozmetikushoz, műkörmös, stb...így könnyen szert lehet tenni barátokba. De előbb-utobb úgyis egymásba futnak az emberek:)
2010. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj táncolni(társastánc),aerobikra pl...
2010. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!