Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A programpartner.hu oldalon...

A programpartner.hu oldalon sikerült már valakinek partnert találnia bármilyen programhoz? Van valakinek barmilyen tapasztalata az oldallal kapcsolatban? Ismertek esetleg hasonló oldalakat, ahol szabadidő partnert lehet találni?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé "kihaltnak" tűnik az az oldal.
2016. okt. 1. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyet találtam 2 év alatt, az is megbízhatatlan volt és már megszakítottam vele minden kapcsolatot. Tényleg elég semmitérő oldal és sajnos nem ismerek másikat.
2019. jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is jól jönne ha lenne másik ilyen oldal. Amúgy én beregisztráltam vagy 2 éve oda, ki is írtam hogy mit szeretnék csinálni de semmi. Azt láttam hogy Pesten elég aktívan használták, mert sok hirdetést láttam, de pechemre én Nyíregyházi vagyok és senki nem reagált. És ha jól látom már meg is szüntették. :(
2019. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!