Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barátkozni szeretnék magamhoz...

Barátkozni szeretnék magamhoz hasonló (nem normális? ) emberekkel. Ezt hol tehetem meg?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy az értékrendem nagyon eltérő a környezetemben lévő emberekétől.

Míg majdnem mindenki állandóan a Facebook-ot bújja, én sokkal többre tartanék egy kirándulást, beszélgetést, társasjátékozást - már ha lenne kivel.


Félreértés ne essék, nem ismeretlenül szólom le azt az oldalt, "ha népszerű, akkor esélyt se adok neki, mert attól hű, de különleges leszek" alapon.

Már kétszer letöröltem magam. Olyan, mint egy szemétdomb, temérdek értéktelen limlommal, és néhány használható, netalán értékes tárggyal. Fárasztó és irritáló, mert tele van baromsággal: nyolcvan selfie egy nap egyes felhasználóktól, "lájk és megy üzibe", idétlen játékok, lájkvadász oldalak "hírei", amit csak lájkolás után lehet megnézni, és még sorolhatnám...

Ismerőseim ahelyett, hogy élveznék az együtt töltött időt, azt a sz@rt nyomkodják. Ebből már baromira elegem van...

Pedig változatos témákról tudok beszélni, elég művelt vagyok (nem vagyok két labon járó enciklopédia, tehát annyira biztos, mint ők).


Ráadásul nem is kifejezetten divatmajmoknál vagy panelproliknál próbálkoztam.

Olyan embereknél, akik zárkózottabbak, emellett értelmesnek és magányosnak tűnnek.


Én vagyok a nem normális, hogy nekem sehogy se tudja az életem értelmét jelenteni az a weboldal?


(Fiatal felnőtt vagyok, nem kiskamasz, és az ismerőseim is felnőttek.)



2015. szept. 30. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem, viszont ha ekkora problémát okoz és letörlöd magad, ott más sejtik az emberek, hogy valami gond lehet veled.
2015. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:
51%

Figyelj, az, hogy idétlen ismerőseid vannak, a Te hibád.

Töröld le őket és hagyd meg azokat, akik "használhatóak és értékesek", és "használható, értékes" dolgokat osztanak meg.

A facebook jó oldal, jól fel lehet használni a kommunikációra, kapcsolattartásra, bár való igaz, hogy a legtöbben elvetik a sulykot és feleslegesen böngészik annyit, miközben lemaradnak sok más, sokkal fontosabb dologról. Tök jó, hogy Te nem akarsz lemaradni róla, hidd el, sok ember figyeli még a valóságot a virtuális élet helyett, csak legyél türelmes és majd rájuk akadsz.

A kérdések egyébként felesleges, Te is tudod, hogy mi a "normális".

2015. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiii ***** válasza:
68%
Ja, és hogy hol teheted meg? Akárhol.
2015. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a facebookkal kapvsolatban de szinte a barátaimmal csak it tudom tartani a kapcsolatot és ez rombolja az emberi komunkkációt igyhát ha gehetném inkább személyesen vagy postai levélben tartanám velük a kapcsolatot de az nem megoldhato igy maradt ez. Sajnos az emberek itt élik életüket a világhálón és nem lehet mit tenni...
2015. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régen te számítottál normálisnak.:D én is inkább társasjátékoznék,de nem találtam rá elég embert,és nehezen egyeztetünk időpontot..xD meg inkább tollasoznék egy jófej emberrel,minthogy facebookozzak.Csak hát nincs sok ismerősöm.


19/l

2015. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy "nem normális", abszolút normális vagy. Azzal amit a Facebookról mondtál én is maradéktalanul egyetértek. A Facebook eredendően jó lenne, de sajnos itt nálunk sokan félreértelmezik és kizárólag magamutogatásra, mások őrületbe kergetésére használják. Ez azért van mert fogalmuk sincs sem az illemről, sem a toleranciáról. Ja, meg nem tudnak mondjuk ágy végében üldögélve gondolkodni, hanem ösztönösen viselkednek mint mondjuk a báránykák a legelőn. Én több mint egy éve végleg letöröltem magam és kicsit sem hiányzik, pedig most jól jönne barátnőtaláláshoz, ami nagyon nem megy. De Köszönöm szépen, a Facebookból soha többet nem kérek. Nekem sem félhülye suttyó ismerőseim voltak és nem is vagyok már az a személyiségzavaros kiskamasz aki valaha voltam, hanem eléggé érettnek mondható férfi, mégsem bírtam tovább elviselni azt a iszonyatot, ami ott megy. Hát inkább leszek mutogatós rosszbácsi, minthogy a Facebookra valaha is visszamenjek. :-) Sajnos egyelőre jó bácsi vagyok, mert eddig egy darab nőhöz sem mertem odamenni, de nem baj. Inkább a totális magány, mint a Facebook... De itt majd lehet, hogy találsz barátokat, ha szerencséd van.
2015. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
itt megteheted, írj.
2015. okt. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem említetted hova valósi vagy, de ha Veszprém megy, bakonyi térsége körül élsz akkor lehet el tudnánk néha ütni az időt.
2015. okt. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

gyms megyében ilyen emberek nekem is írhatnak.

ha manapság a facebook b..i társadalom számít normálisnak akkor komoly gond van.bár igaz vakok közt a látó a fura.nem normálisak közt meg az okos.

2015. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!