Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogyan osszam be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan osszam be az időmet? Volt már valaki hasonló helyzetben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki van egy komolyabb barátnőm és nem szeretném vele elszúrnia dolgot, viszont így most nincs annyi időm mint régen volt, és pont most kezdődött az egyetem is ami tetézi a dolgot, sajnos egyáltalán nincs időm sportolni (foci megyei szinten és kondi) vagy pl szórakozni, én abba is hagynék valamit csak nem tudom, hogy a későbbiekben megbánnám-e mert elég nehéz formába lendülni

2015. szept. 15. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A kondizást mindenképp tartsd meg. szórakozni együtt is tudtok :) a focit meg azért hagytam ki mert én nem szeretem. De igazából lehet elég lenne ha azt tartanád meg mert közben mozogsz, sportolsz de valamilyen szinten szórakozol is és a csapattársaiddal is együtt lehetsz.. vagy dobd ki a csajt, minek az? :D
2015. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omba ***** válasza:

Gondolom a fociból élsz, azt hagynám, az egyetemet szintén, szóval kb. a kondi marad.

Vagy mindegyik, és a lány nem.

2015. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Laza kapcsolatban maradhat a lány is.
2015. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!