Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valaki, aki úgy érzi hogy...

Van valaki, aki úgy érzi hogy nem szereti senki és egyedül érzi magát? Hogyan kezeli ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Èn most sajnos ebben a helyzetben vagyok, úgy èrzem mindenkit utálok,nincs szüksègem senkire,de ezt azok tettèk velem akik ugyan így viselkedtek velem , nem tudok örülni semminek szar az èletem. Van mèg valaki így , ès az hogyan kezeli,vagy mit tehetek? 17/L. Leírnátok a szituációt is ?

2016. okt. 3. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzek, bár szerintem kicsit más a helyzetem. Velem a legtöbb "ismerősöm" kedves, ha kérdezek tőlük valamit jópofiznak, de körülbelül ennyi. Szerintem senki nem gondol rám ha valami baja van, vagy ha valami jó történt vele. Senki nem mond el nekem semmi fontosat. 1 hete volt, odamentem 2 osztálytársam közé, akikkel ahhozképest sokat szoktam beszélgetni. Mondták, hogy "most ne, most fontosról beszélgetnek". Úgy érzem senki nem akar megismerni, csak ha ott vagyok "eltűrnek", valamint úgy érzem minden kapcsolatom felületes.

Hogy mit tehetsz nem tudom, de ha szeretnél írhatsz privátot és beszélgethetünk. 16/F

2016. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne aggódjatok fiúk-lányok az életben még lesz pár olyan ember aki hasonló hozzátok és megért titeket! :) Higgyétek el.

Ha nem engednek közel, ne erőltessétek, ennyit tudok tanácsolni, mert akkor csak rosszabb lesz, "kinéznek", hogy "nézd már, hogy próbálkozik, tök pancser"...

A suliban már csak ilyenek az emberek, gyerekek még. Majd kicsit később higgyétek el lesz kivel megosztani a gondolataitokat, érzéseiteket :) Csak ne adjátok fel, legyetek kedvesek, ismerkedjetek, lesz még minek örülni.

A kérdező szituációjához meg annyit, hogy mindig vannak mélypontok az életben. Akárhány éves vagy, sosem vagy fiatal a szomorúsághoz sajnos...:) Sokan mondják, hogy "jaj tinédzser problémák", csak azt sajnos elfelejtik, hogy ők is voltak azok, és nagyon is átélte mindenki az ilyen dolgokat. Csak nagyzolnak, hogy nekik nem is volt semmi gondjuk az életben. Hazudnak. Mindenkinek van volt és lesz, annyi a megoldás, hogy aki felületes azt nagy ívbe kerüljétek el, mert ők nem őszinte emberek, nem kíváncsiak rátok :)

De ne utálj mindenkit! Kicsit most én is így érzem magam (20/L, szakítás után vagyok), de nem adom fel a reményt és hiszem, hogy vannak a világban még emberek akik hozzám hasonlóak és nem fogom sokáig egyedül érezni magam! :) Majd eljön az ideje és találkozom velük.

Nektek is így lesz, sok szerencsét! :)

2016. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!