Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy birnátok ha van egy...

Ti hogy birnátok ha van egy tündéri babátok de egyedül vagytok vele férj dolgozik; külföldön vagyunk szülök nincsennek barátok lekoptak szóval senki! néha jo lenne csak séta közbe beszélgetni de itt mindenki rohan nem barátságosak, van valaki igy?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan voltam. Pláne babakocsifüggő volt a baba, szinte csak szoptatni jártam haza!

Eleinte ki tudtam olvasni igy mellette akár 2-300 oldalas babagondozási könyveket is, de később a szomszédsrác mindig jött velünk, hol gyerekkel, hol anélkül. Igazábol nélküle is meglettem volna.

Vagy volt, hogy nagyi jött.jót nevettünk azon hogy nem értem haza szoptatásra és egy parkban szoptattam ahol nem volt járokelő és a baba annyira csodálkozott a fákon hogy nem bírt enni :D evett is volna de nézelődni is akart, még minden uj volt neki, a végén bekéredzkedtünk egy orvosi vároba inkabb ahol szintén nem volt senki :)

2016. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velunk is ez a helyzet es nagyon nehez.
2016. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincsenek más kisbabás anyukák a környéken? baba-mama klub vagy hasonló?
2016. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak mas anyukák de rá se néznek az emberre csak mennek némelyik olyan nagyképü hogy nacsak; itt a varosba nem barátkozosak az amberek készülünk koltozni kicsit " falusiasabb" helyre hátha ott közvetlenebbek az emberek mint pl otthon vagyunk minden séta alkalmával valaki megáll beszélgetni na itt nem mert "ki vagyok" stílus!!!
2016. máj. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!