Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tesztek, ha egy számotokra...

Mit tesztek, ha egy számotokra unszimpatikus személy folyton fogdos?

Figyelt kérdés
Ezt ne úgy értsétek, hogy tapizik, hanem úgy hogy folyton keresi a testi kontaktust. Simogat, lökdös, hasonlók. Konkrétan kierőszakolja hogy hozzá kelljen érnem. Borzasztó. Nagyon irritál, próbáltam már neki elmagyarázni, hogy van egy személyes terem, amibe ne kéne bepofátlankodnia, nem érti. Ha hátrébb lépek, akkor ő előre, és ennek mindig az a vége hogy felkenődök falra. Néha már az osztálytársaink szólnak rá, hogy vegyen vissza magából, mert látszik rajtam, hogy kellemetlenül érzem magam, de semmi. Mit tehetnék? Egyszerűen nem ért a szép szóból...
2016. okt. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Borzalom!
2016. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki:"hagyj már b+, undorító vagy"
2016. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Vágd le kezeit.
2016. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uhh, én egy tanárommal vagyok igy, többen is panaszkodtak már miatta, még más tanárok is, hogy állandóan igy belemászik az ember képébe. Az osztályfőnök elvileg már próbált vele beszélni, de nem látunk változást..Szóval szerintem az ilyen embereken semmi sem segit, max az, ha konkrétan a szemébe mondod, hogy irritál és nem akarod, hogy a közeledben legyen, de persze csak olyan viszonyban vagytok, hogy nem lesz belőle károd, ha ezt igy megmondod neki :/
2016. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En jo erosen felhuznam a terdemet a combjai koze. Fiu vagy lany, ugyanaz a hatas...
2016. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor kicsit közelít hozzám akkor mondom neki hogy húzzon a francba, vagy hogy büdös a szája (ettől szégyenkezni fog, és odébb áll).
2016. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!