Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek milyen érzéseket vált...

Nektek milyen érzéseket vált ki a szilveszter? Szerettek ilyenkor elmenni bulizni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy én elmegyek minden évben egy házibuliba, ahol többé-kevésbé jól érzem magam, de nem száz százalékos jókedvvel. Kicsit kényszernek érzem, el tudnék képzelni sokkal jobb bulit, összejövetelt is.

Nektek van bevált receptetek, hogy vagytok ezzel a kérdéssel?



2016. okt. 7. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En elmegyek buliba, vagy csak kimegyek haverokkal kicsit iszogatni. Aztan ilyenkor mindig eszembe jut, hogy ba..ki ebben az evben sem ertem el semmit... :D
2016. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

2-3 haver átjön filmet nézni, sörözni, kártyázni, dumálni, szóval szolid kis összejövetel, de mi így szeretjük, nem vagyunk nagy bulizós típusok.


"Nektek milyen érzéseket vált ki a szilveszter?"


Háború feeling. De komolyan, mikor akciófilmet nézünk, a kinti durrogás teljesen beleillik, de mikor kártyázunk, és halljuk a petárdákat akkor is kicsit olyan háborús hangulata van az egésznek.

2016. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szilveszter az az "ünnep",ami nem jelent semmit. Sosem voltam érte odáig, de korábban azért eljártam bulizni, átjött pár barát, ilyesmi. De ahogy telt az idő, egyre közömbösebb lett. Valahogy úgy vagyok vele, hogy miért kellene örülnöm, hogy megint eltelt egy év? Úgyhogy mostanában csendesen elvagyunk otthon szilveszterkor.
2016. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Elvagyok, iszok, vége.


Semmit nem vált ki belőlem ez az ünnep. A WC-pumpámhoz több érzelmi szál fűz, mint a szilveszterhez.

2016. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán a kedvenc napom, haverokkal össze szoktunk jönni de még sosem voltam igazi szilveszteri buliban. Egy minimálisan mindig megvan az az érzés hogy egyet megint lapoztunk és holnaptól tiszta lap, kicsit érdekes.
2016. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó szilveszterem úgy indult, hogy szilveszter napjának hajnalán értem haza a munkahelyemről leltár után, és még egy téves hivatalos levél miatt délelőtt berobogtam az illetékes pénzintézethez, hogy mi a fenét akarnak, utána már csak annyi erőm volt, hogy aludjak egy nagyot.
2016. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos köszi a válaszokat! :D Némileg megnyugtató, hogy akkor nem csak én nem élem a szilvesztert :D
2016. okt. 7. 23:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, ugyanúgy töltöm, mint bármelyik estémet. Nem bulizom felszólításra, és nem is találok semmi ünnepit abban, hogy már megint eltelt egy év. Ennyi erővel minden napot tekinthetünk egy új év kezdetének, és azokat sem ünneplem meg.
2016. okt. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert egy kényszeredett "ünnep". Nem megyek sehova, otthon vagyok ilyenkor (is).
2016. okt. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig jó társasággal megyek házibuliba. Mindig jó.
2016. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!