Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet ekkora kontraszt...

Hogy lehet ekkora kontraszt emberi életek között?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket,hogy egy milliárdos pesten vette át a 600millios autóját.

Másnak nincs mit ennie,innia,felvennie..

Egyszerűen szinte hihetetlen hogy ekkora különbség van ember életek között.

Nemtudom jó temakorbe irtam-e..


2016. okt. 10. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nincs igazság. Kétkezi munkás aki látástól mikulásig gürizik az biztos nem fog ilyen nagy vonalúan élni,mint aki jól tud helyezkedni.
2016. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a melós azt tanulja a szüleitől, hogy szerezz szakmát, hogy jó állásod legyen.


A milliomos csemete meg azt, hogy tanuld meg hogyan tudod dolgoztatni az embereket, hogy milliárdos lehess!

2016. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2/2 szerintem egyszerűen, és tisztán leírta a dolgokt. Nekem is mindig azt tanították, hogy szerezz egy jó szakmát meg találj egy jó állást. Hát a szakma bejött , de állásból csak szart találtam eddig, és mindig más zsebét szórtam telle kb amíg én a töredékét sem kaptam meg, de a kezem alatt pár ember már biztos millómos lett, pedig igazából nem tett semmit érte, és lehet hogy csak 8 általánosa volt...az ilyen szopjon f**t.


Persze vannak olyan gazdagok is akik a saját erejükből (legalábbis így szokták nevezni) azt, hogy a legjobb sulit elvégezték az szüleik pénzéből a legjobb tanárokkal:D elértek egy komoly eredményt őket meg nem lehet okolni, mert ha nekem is megadadott volna hasonló körülmény valószínűleg én is éltem volna vele max nem azt mondom csak , hogy a saját erőmböl.



És vannak tényleg azok akik totál a nulláról kezdék kb mint én, és rengeteg munkával, tanulásásal elérték azt hogy bár az egészségük egy nulla mert megszakadtak érte de legalább gazdagok (az ilyenekbe egyedül nem tudok belekötni). Szegények mindig is voltak meg lesznek is, mert kellenek a gazdagoknak ez az igazság..

2016. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Édesanyám rengeteget szenved, szenvedett fizikai munkásként, mindig a becsületre nevelt. De én megfogadtam, hogy nem leszek becsületes, nem akarok nélkülözni majd. Anyu teljes mértékben mellettem áll! Azt mondta, hogy ha elölről kezdhetne mindent, nem lenne tisztességes.
2016. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!