Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan barátkozzak és ismerjek...

Hogyan barátkozzak és ismerjek meg új embereket?

Figyelt kérdés

élőben szeretnék barátkozni, csak nem tudom hogyan:/

voltam pedig már ilyen találkozókon is, mint pl mondocon, viszont mindenki csapatban volt, és így elég kínos lett volna odamenni valakihez:D

meg amikor moziba vagy mászkálni megyek valahova, akkor is igazából mindenki van valakivel, vagy elfoglalt, éppen siet valahova, vagy el van foglalva valamivel, és ráadásul felnőttek is, és érzem hogy jobb ha nem zavarom meg őket. edzésre ahova járok, felnőttek járnak, én meg azért kb saját korosztállyal ismerkednék (16)

ti mit tanácsoltok hogyan kéne, vagy kikkel kéne próbálkoznom?:D illetve ti hol szoktatok?

mert a barátaimmal nekünk ugyanaz az ismeretségi körünk, szóval rajtuk keresztül nem nagyon fogok tudni ismerkedni, viszont nagyon szeretnék új barátokat embereket megismerni, csak nemtom hogyan kéne:,D


2016. okt. 15. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok.Csak én 26f szoboszlóról.
2016. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én neten szoktam, barátkoz velem :D


17f

2016. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!