Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak? Szeretnék...

Hogyan barátkozzak? Szeretnék új embereket megismerni. Akár neten is (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig nyáron alig csináltam valamit,szeretnék új embereket megismerni, de nem tudom hogyan. Az utcán kicsit fura lenne ha leszólítanék valakit ezzel a szöveggel'szia leszünk barátok?' Facebookon is milyen lenne ha bejelölnék valakit 'szia szimpatikus vagy, leszünk barátok?' Szóval van valami ötletetek??? Vagy ha be is jelölök valakit, hogy írjak rá?? Értelmes válaszokat, köszi:) 15/L

2013. júl. 18. 14:18
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia én vasárnap megyek táborba, senkit sem ismerek (MÉG)

Kérd meg a szüleidet, hogy irassanak be valamilyen táborba.

A legjobb barátnőmtől is nagyon sok embert ismerek. :)

Te is szerezhetsz barátokat hasonlóképpen.


Leszünk barátok? :0 :D

2013. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés.

Ès igen. tényleg kínos embereket leszólítani azzal, hogy ,,Szia leszünk barátok?" mert akkor egyből szánalommal fognak rád nézni és úgy nem lesztek egyenrangú felek!

az meg nemjó egy barátság alapjaként!

azt hiszem létesíteni fogok egy legjobb barát kereső oldalt!

2013. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. mekkora ötlet :D barát kereső oldal..szerintem jobb lenne mint a FB :D

ha alakulóban van szólj csatlakozok :D


Én is ugyan ebben a cipőben járok,de netről vannak barátaim bár velük még nem találkoztam.

Tábor jó ötlet én is mennék csak hát 21 évesen :D

Utcán ne menj oda az tényleg gázos,bár már megfordult a fejemben,hogy aki egyedül van és elkezdek vele beszélgetni.De ahhoz nem vagyok elég bátor.Meg hát milyen az..nem néznének bolondnak..



21/L

2013. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

2. az tényleg tök jó lenne :DD hajrá

1. te írtál üzenetet nem?:)

2013. júl. 18. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, merrefelé laksz? Én szívesen barátkozom... hasonló helyzetben vagyok :)


19/L

2013. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én Fejér megyében lakom
2013. júl. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!