Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül hova menjek?

Egyedül hova menjek?

Figyelt kérdés

Szívesen beülnék egy kávézóba vagy nem is tudom hova, de nincs senkim, egyedül meg olyan lehangoló.


Huszonéves nő vagyok, nagyobbacska városban.


2016. okt. 16. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Akárhova. Elindulni nehéz csak, utána már jó lesz! :)
2016. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én meg tizenéves fiu,elmegyek veled kávézóba szivesen,kávézok sajna,napi 2 kávét iszok,nem tul erőset :DDDde csak igazit persze :D én se a legkisebb városban lakom akkor tisztázzuk xD merre laksz?tudom hogy lehangolo,nekem sincs senkim :/
2016. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárhova, nemgáz egyedül lenni! Gondolj arra, ha te valakit látsz aki egyedül van valahol akkor mit gondolsz róla, (ha gondolsz róla valamit) meg csak egyszer és nem lovagolsz rajta, nem gúnyolod magadba meg szerintem nem gondolsz semmi rosszat róla. Úgyhogy igazából bárhova el lehet menni egyedül mindenki le fog szarni úgymond :) Kiv ha szerencséd van és csatlakozik vki melléd! /Egyébként én főleg moziba járok egyedül/
2016. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És ti jól érzitek magatokat egyedül egy asztalnál?


Én egyszer voltam egyedül egy cukrászdában. Azt az egy szelet sütit már nem tudtam hogy nyamjogjam hogy ne toljam be egy perc alatt. Mit lehet ott egyedül üldögélni?

2016. okt. 16. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Cukrászdába..eljösz velem? :D

f.17

2016. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem mennék egyedül, olyan frusztrált lennék...mindenki beszélget én meg nem tudnék kínomban hova nézni, mit csinálni...
2016. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

régebben könyvtárba jártam amikor nem volt munkám, elég jól elvoltam, beszélgettem a könyvtárosokkal, olvasgattam, meg vannak ott emberkék akikkel lehet beszélgetni. Én is hasonló szituban vagyok, de most inkább nem nagyon megyek sehova,mert az pénzbe kerül ha én elmegyek itthonról. smile

Még elmehetsz kultúr programokra is. Amúgy ha én egyedül ülök be cukiba akkor olvasgatok a telómon, egyáltalán nem gáz egyedül beülni. Moziban is voltam és nem én voltam az egyedüli aki egyedül ment, szóval ne érezd magad furcsán ha egyedül mész vmerre. Én még Pesten egyedül elmentem koncertekre is, simán.

2016. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Keres magadnak akárkit bár ha annak nincs rá ideje máskor is .próbálkozhatsz annál is de figyelni kel kinek van az ilyenre ideje d az idő se létezzen sohase!
2016. nov. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!