Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nekem sosem lesz barátom? 17/L

Nekem sosem lesz barátom? 17/L

Figyelt kérdés
Csendes, visszahuzódó lány vagyok , aki ráadásúl még önbizalomhiányos is és nem közelednek felém a fiuk és ez bánt . Mit tudjak tenni , lehetséges hogy soha nem lesz barátom. + bulizni sem járok , ahol a legtöbb ember ott ismerkedik , de én nem szeretek bulizni sem , csak szűk körökben. Nem ezen az oldalon szeretnék ismerkedni , ne értsétek félre.
2016. okt. 26. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De majd egyszer lesz barátod
2016. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg férfi ilyen lányt akar magának, szerintem az ilyen típus a legnépszerűbb. Nem kell aggódnod.
2016. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet barátod ettől még, nem ezen múlik. Ez is sok fiúnak tetszik.
2016. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Jesszus! MEg csak 17 eves vagy!! Ha 37 lennel, akkor megertenem a problemadat es azt mondanam, h vmi gaz van veled, de bakker 17 evesen ez teljesen normalis, h meg nem volt baratod. Nekem 18 evesen lett az elso baratom es majdnem 20 voltam, amikor elvesztettem a szuzessegem. En sem voltam bulizos, m a szuleim elegge rovid porazon tartottak. Aztan, amikor bekerultem az egyetemre, ez valtozott. De raersz a huszas eveidben kielni magad, nem kell elebe menni a dolgoknak ;)
2016. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:D:D


HAGGYÁL MÁRXD

komolyan...érted 17 évesen aggódik h nem lesz barátja,mert h visszahúzodó ÉRTED?:D


Még ha a kinézetedre vonatkozott vna a kérdés akkor se kéne aggódnod


A leírásod alapján nekem speciel tök szimpi vagy xd

ejjj.....a fölösleges aggódás

2016. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én se ezen az oldalon szeretnék, de hagyjam ki annak ellenére, hogy szimpatikus vagy? :/
2016. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"és nem közelednek felém a fiuk és ez bánt"

Megint ugyan az a gond mint a többi szingli csajjal..

Menj oda te hozzájuk, és legyél nyitott. Ennyi, de siránkozhatsz még ezer évig hogy nem lesz fiúd..

2016. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Firedoom ***** válasza:
Akkor forditsuk meg a kerdest: hogyan lehet "felszedni" egy ilyen cukin visszahuzodo es onbizalom hianyos lanyt? Mert szerintem pont emiatt a tudatlansag miatt maradsz hoppon. Ergo nem veled van a baj, hanem velunk (es ez csak kiralyi tobbes, a tobbi sracra termeszetesen nem vonatkozik :'D)
2016. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyugi most majd 10-15 nyomorék írni fog :D
2016. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nekem egy csendes, átlagos, visszahúzódó lány kell."

- said no man ever


Legyél hangos és r#banc. Azonnal válogathatsz. :D

2016. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!