Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha a szerelem...

Morzsika16 kérdése:

Mit tegyek ha a szerelem viszonzatlan?

Figyelt kérdés
vidám srác vagyok, 19 éves, de néha mégis rám tör egy kis depresszió. van egy lány, akibe két éve beleszerettem, mondhatni első látásra. azóta tart bennem ez az érzelem. most már szinte biztosan tudom hogy viszonzatlan, ezért esik olyan rosszul. próbálok csajozni, és csajozok is, de a vége mindig ugyan az. őt szeretem. hiába próbálok nyitni inkább más lány felé, mindig ott lyukadok ki, hogy belé vagyok szerelmes. nem tudom túltenni magam, és egyre jobban felemészt. mit tegyek?

2016. okt. 31. 23:54
 1/3 anonim válasza:

Ismerős érzés...valakibe 2.5 éve vagyok szerelmes.


De bár csak ez lenne a legnagyobb problémám! Adná Isten!

2016. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Először is, miért teljesen biztos, hogy viszonzatlan, és hogy ha tényleg az, akkor miből gondolod, hogy esélyed sincs, hogy viszonzottá tedd egy kis közeledéssel és udvarlással?


Ha tényleg 100%-osan esélytelen a dolog, akkor viszont nem tudsz mit tenni, csak annyit, hogy ha eszedbe jut, próbálod elterelni a gondolataidat, próbálsz valami új hobbit találni, haverokkal szórakozni, és ismerkedni. Egy idő után jönni fog olyan lány, aki elfeledteti, hidd el. Csak ne add fel, hanem keress tovább!

2016. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted, és azt kell hogy mondjam, egyénenként változó, ki mennyi időn után tudja túltenni magát rajta. Csak azt nem tudom, hogy melyik a jobbik verzió? Ha az ember magától rájön arra, hogy levegőnek nézik, vagy ha a lány egy bili sz@rral nyakon önti, és a szemébe mondja az igazságot? Mindaddig nem is fogod elfelejteni, amíg nem találsz egy olyan lányt, aki melletted van jóban-rosszban, aki azért van melletted, mert olyan vagy amilyen, és úgy szeret téged, ahogy vagy. Feltétel nélkül. Még akkor sem biztos, hogy nem ugrik be néha-néha az a bizonyos lány, akibe reménytelenül szerelmes voltál. De ha egy kis eszed van, akkor megtanulod értékelni azt, aki foggal-körömmel ragaszkodik hozzád, aki megvigasztal ha bánatos vagy, aki örömöt visz az életedbe, aki ha akkor is hozzád bújik, ha megbántottad.
2016. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!