Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most vagyok túl egy beszélgeté...

Most vagyok túl egy beszélgetésen viszonzatlan szerelem ő nem szeret engem. Ti h léptetek túl a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Szerintetek jól teszem h az iskolában ahol folyamatosan együtt vagyunk azt mutatom h nem fáj ez a dolog és túlléptem rajta csak azért h erősnek látszodjak? Belül meg összetörtem hazajövök és csak sírok ő jár a fejemben és nem tudok túllépni rajta?
2015. jan. 19. 20:20
 1/3 anonim válasza:

Hasonlo cipoben jarunk.Par honapja nagyon tetszett egy srac de o a legjobb baratnommel jott ossze...nekm persze borzasztoan esett

Nem kicsit.De idovel jobb lett.Mondjuk az elso par honapban amikor me lattam oket egyutt akkor elsirtam magam.De legalabb a legjobb baratnom amennyire tudott tamogatott.Persze sokat veszekedtunk emiatt.De most mar nem annyira.Szoval szerintem keress egy embert aki kozel all magadhoz es tamaszkodj ra.Amugy a srac tudta hogy szeretem megis bunko volt velem.Szoval nem vettem figyelembe.Ne erdekeljen probalj rola nem tudomast venni mintha semmi sem tortent volna..tudom nehez lesz,de valahogy meg kell probalnod

2015. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17/L
2015. jan. 19. 21:00
 3/3 fruzsikaaaaaa válasza:
Ên szerintem maradj a közelébe de csak barátok legyetek idővel rá fog jönni
2015. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!