Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kommunikáció fejlesztése, de...

Kommunikáció fejlesztése, de hogyan?

Figyelt kérdés
Több kapcsolatom ment már tönkre vagy el sem kezdődött, mert a férfiak szerint nem kommunikálok velük. Nos szerintem ez nem igaz mert beszélgetek velük, bár a barátaim szerint is inkább visszahúzódó típus vagyok szóval valahol biztos az én mércém van elcsúszva. Ezt szeretném kideríteni, hogy hol és hogyan javíthatnék a kommunikációs készségeimen. Valami ötlet?

2016. nov. 3. 13:26
 1/3 anonim válasza:
Az olvasás fejleszti a szókincset.
2016. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nem igaz mert beszélgetek velük"

Te tényleg látsz összefüggést? xD

"visszahúzódó típus vagyok"

Te tényleg látsz összefüggést? xD


Kezdj el ésszerűen gondolkodni. Vágyd jót kapcsolatokban lévő minden tagnak.


Ha kell segítség, írj rám.

2016. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olvasok és nem a szókincsemmel vagy a logikus gondolkodással vannak gondjaim csak, hogy beszélgessek.

Ha van egy téma amiről pl kérdeznek hosszan ki tudom fejteni értelmesen a véleményem, csak az nem megy ami a legtöbb nőnek, hogy magamról fecsegjek órákig.

2016. nov. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!