Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Önbizalomhiányos lettem, hogy...

Rocker Mila kérdése:

Önbizalomhiányos lettem, hogy lehetek az aki voltam? 12/L

Figyelt kérdés

Régen olyan bátor voltam, lovagoltam nagylovon már 7éves korom óta, és most kislovon lovagolok, mert félek, de nem tudom mitől.

Régen tök simán köszntem mindenkinek, ma már annyi is sok, ha a szomszédnak köszönök.

Régen nem volt bűntudatom sem, ma már ha valakit kioktattam, vagy ha hülyeséget mondtam és kinevetnek, akkor azt megjegyzem és máskor inkább nem mondok semmit.

Kérlek segítsetek megváltozni, mert a régi énem jobban tetszett, és az emberekkel is többet beszélgettem. Lehet ez csak a kamaszkor, de remélem ez nem marad meg örökre. 13/L



2016. júl. 28. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem marad örökké, persze, sőt gyorsan változik, míg a kérdés elejétől a végére értél, már nőttél is egy évet.

Ez a keresés időszaka, próbálkozz több irányban, rajzolj, táncolj ,énekelj, zenélj, írjál (naplót is) - és majd rátalálsz az utadra, amin bátran haladsz majd, mert érzed a Te utad.

2016. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!