Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányok a legjobb barátnőjükn...

A lányok a legjobb barátnőjüknek mindent elmondanak?

Figyelt kérdés

Off 1: Nem provokálni akarok

Off 2: Lányok = a lányok nagy része


Tehát adott a szitu, hogy ezt ne add tovább senkinek, légyszi, de ilyenkor általánosságban a lányok elmondják a dolgokat a legjobb barátnőnek?



2016. nov. 3. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kifejezetten megkértek hogy ne, akkor nem mondom el senkinek, azaz neki se. De mondjuk kapásból nem mondok el mindent, csak amit fontosnak érzek megosztani vele, vagy ha a tanácsát, támogatását akarom kérni.
2016. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Soha nem volt olyan barátnőm, akit legjobb barátnőmnek neveztem volna, nálam ez kimaradt.

2. Attól függ, milyen titkot bíznak rám. Ha azzal teszek jobbat, ha nem tartom magamban, akkor nem tartok titkot. Nem mindig egyértelmű a helyzet, és nem mindig a titoktartás a helyes döntés.

2016. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ööö...

Nagyon szívesen mondanám, hogy nem. De én szinte mindent elmondok neki amit fontosnak vagy érdekesnek tartok.

2016. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha azt kérik tőlem, hogy ne adjak tovább valamit, akkor tartom a szám.
2016. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem. Az egyetlen akinek ma már mindent elmondok az a párom. Régen ne igy volt mert az exeimmel nem lehetett jól kommunikálni.
2016. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van az örök mondás: Amit két ember tud, az már nem titok.
2016. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindent elmondok neki és ő is nekem. De soha nem adja tovább sem ő sem én. Nekem ez fontos dolog lehet hogy am nem szèp..
2016. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!