Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megromlott a viszony a gyerekk...

Tamas2456 kérdése:

Megromlott a viszony a gyerekkori barátommal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok már egy ideje rosszabb a viszonyunk mint régen, de álltalában valahogy megbeszéltük.

PL pár hónapja azér bukott ki rám mert egy közös ismerősünknek esküveje volt és őt nem hívták, csak meg jegyzem nem is beszélt már évekóta velük

és én voltam a hibás miért nem kérdeztem meg töllük miért nem keresik. Ilyen csip csup dolgokból sok volt az elmult két évben állandóan én voltam a szemét stb...

Most azonban nállam is betelt a pohár ugyan is lecseréltem a kocsimat a régit meg gondoltam ha kell neki nagyon kedvezményes áron oda adom neki részletre sőt még az átírás is rá ér.

Minden rendben ment amég egyszer felnem hív párhónapra rá hogy mennyek mert eladta a kocsit(Amit ki sem fizetett nem volt a nevén) írjam meg az adásvételit. Én normálisan

megkérdeztem tőlle hogy akkor egyben oda e tudja adni a fent maradó összeget. Az ő lépése meg az volt hogy milyen szemét vagyok mert nem ebben egyeztünk meg azt mondtam rá ér a részlet

stb oda adta lovét mert már engem is felidegesített nem hagytam nálla, de ő csak hhajtotta tovább milyen szemét vagyok neki nem kell ilyen barát.


De könyörgöm nekem ez evidens lett volna hogy ki fizetem a fentmaradó pénzt én nem akartam ronygos 10000-eken balhézni. Ha azzal kezdi normálisan hogy eladtam a kocsit de szükségem van a pénzre azt mondtam volna hogy rendben.

Azonban ezt már én sem hagytam mondtam hogy adja oda a pénzt. Oda is adta de rosszul érzem magam miatta.

Többen mondták hogy engedjem el mert ilyen barát nem kell senkinek de akkor is gyerekkori barátom.


MOst én vagok túl naív, vagy tényleg segítenem kellet volna rajta hogy nálla hagyom a pénzt?



2016. szept. 16. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Még kédezd meg 5-ször
2016. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én le..., érted.
2016. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!