Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire tudják a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudják a pasik elviselni, ha a barátnőjüknek van nemcsak egy legjobb barátnője van, hanem legjobb barátja is?

Figyelt kérdés

A barátom borzalmasan féltékeny rá, pedig soha semmi sem volt köztünk csak barátság, de képtelen elfogadni.


Neki az exétől van egy gyereke, aki így őket össze is köti, amit én elfogadtam

Ő viszont borzalmasan féltékeny, mintha részéről hiányozna irányomba az alapvető bizalom.

Ti mit tennétek?


2016. márc. 13. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele megbeszélni a dolgokat. Ha továbbra is hisztizik a témával kapcsolatban és nem teszi rendbe magával a dolgokat, akkor add ki az útját. Egy féltékeny ember mellett nem lehet teljes életet leélni!
2016. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nálam választhatnál hogy vagy én vagy ő ez van.
2016. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Akkor jön majd nálad a pofára esés ha őt váladtja és nem téged.

Szerelmi kapcsolatok jönnek-mennek, de a barátság örök ha ápolják.

Te pedig egy önző egoista vagy ha a párodat aki állítólag szeretsz, választás elé kényszeríted a féltékenységed miatt.

2016. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as akkor fel is út le is út xd

van millió másik nő aki megérti hogy ő hozzám tartozik és nem tűrök meg mindenféle barátzónás bajkeverőt a körömben.

2016. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es


Akkor remélem neked sincs az ellenkező nemből ilyen haverod, mert ugye az már milyen hogy neked van, neki meg nem lehet, mert Megtiltod!


Egyébként igen gyerekes és éretlen felfogásid van. Ebből is látszik hogy képtelen vagy megbízni a párodban. Viszont a viselkedésedet hosszú távon egy nő sem fogja díjjazni.

Vegyél vissza az egódból és az önzésedből.

2016. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Azért örülök, hogy nem csak én gondolom ezt problémának, pláne hogy a barátomnak is van barátnője (aki engem elfogad), a páromnak meg ott vagyok én. Találkozni is nagyon ritkán találkozunk, legtöbbször telefonon beszélünk.


A legnagyobb baj, hogy akárhányszor megpróbálom vele megbeszélni hogy teljesen alaptalan és felesleges a féltékenysége, veszekedés a vége.

2016. márc. 14. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém egy fiú barátomra se féltékeny addig, amíg nem gondolom őket jobb barátnak, mint a páromat. de én se akarnék vele párkapcsolatban lenni, ha nem ő lenne a legjobb barátom.
2016. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!