Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy az idős...

Nicola73 kérdése:

Miért van az, hogy az idős emberek hátrakulcsolt kézzel járkálnak?

Figyelt kérdés
Én arra gondolok, hogy az életben már annyit tapasztaltak, hogy ezzel jelzik, hogy ők már majdnem mindenen átmentek. Apám azt mondta azért mert fáj a hátuk.

2016. nov. 4. 20:33
 1/7 A felhasználó ***** válasza:
78%
Katonaságban ilyen a pihenőpozíció, lehet hogy némelyik volt katona és ez egy felvett szokás.
2016. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert fáj a hátuk. Én most csak terhes vagyok, nekem is fáj, én is állandóan támasztom a derekam.

Abban nem látok semmi logikát, hogy bármi olyat ki akarnának fejezni a tartásukkal, mint amire te gondolsz.

2016. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jól mondta a faterod.

a gerincmerevítő izmok gyengék,a porckorongok már laposak idős korra,vagyis rugalmatlanok,ezért fáj a hátuk.

a hátra kulcsolt kéz a gerincmerevítő izomzatot hivatott pótolni ebben az esetben.

2016. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Úriemberek járnak így, aki napszámos volt a krumpli 🍠 Földön bottal járnak.


Pl. Portások,kulákok,béresek,börtönőrök...


A jobbágyok nem, csak a főúrak.

(rúgd ki a lábát!)

2016. nov. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Általában egyfajta felsőbbséget jelez ez a testbeszéd.Nem lehet őket megérinteni úgy szemlélik a környezetüket,tiszteletet várnak.
2016. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát, mehg az egyensúly miatt is. Íg jobban tudják tartani magukat.
2016. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy nem tudnak mit csinálni a kezükkel, és zsebre nem akarják tenni.


Nők nem járnak úgy, igaz-e? Hanem szatyor van a kezükben a vacsorához valókkal. Pedig nekik is fájhat a hátuk.

2016. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!