Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a spárban valaki rámtámad,...

Ha a spárban valaki rámtámad, például megüt / megfejel, és én a gázpisztolyommal lelövöm, mivan akkor?

Figyelt kérdés
Szóval belém köt, megüt, én lelövöm, és elhagyom a helyszínt. Ilyenkor ki a bűnös? Mi történik? Magánterületen szabad használni a gázpisztolyt?
2016. nov. 4. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Zárt térben alapból nem szabad használni...
2016. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Zárt forgalmas helyen inkább fújd le paprikával , buszon is villamoson is csendesebb . Megpattanni se lehet ha bezárják az ajtókat na meg a securityk miatt sem .
2016. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Paprikasprét sem nagyon etikus zárt térben használni.. ilyen helyeken van őr és kamera... kulturált normális ember nem visszatámad, hanem jelenti illetve rendört hív..
2016. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

szinte mindig látok bent babakocsis vásárlót,vagy gyerekeket.

szóval ha pl én bent vagyok a gyerekkel a nőmmel,vagy csak zavarna a gáz és te akkora csicska vagy,hogy félsz bunyózni és megoldani a dolgodat férfiként a másikkal,ezért odagázosítasz,akkor az biztos lenne,hogy ezért szétütnélek és összerugdosnálak a földön,vagy kapnál a pitsádba/combodba egy szúrást ezért.

2016. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te gázpisztolyt hordasz magadnál?
2016. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira életszerű, hogy egy áruházban rengeteg szemtanú, biztonsági őr és alkalmazott szeme láttára téged mint gyanútlan vásárlót megtámadnak!


Nálad mindig van egy gázpisztolyt, ha lemész kifliért a boltba?!

2016. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

szokott ilyen lenni pedig.

frusztrált csótányok képesek ilyeneken összeboxolni,hogy tolakodás,vagy túl közel áll hozzá a sorban,ráléptél a lábamra,miért nézted a csajom stb.

láttam már ilyeneket.

de ilyet,hogy valaki annyira rinyagép,hogy nem mer kiosztani pár mafflást,és inkább gázosítana csak 1x láttam diszkóban.

túl közelről fogótávban rántotta elő a fegyvert a srác,úgyhogy a vele szemben álló,feltolta a karját,oldalról már le is ütötték,aztán a kidobok ott is voltak egy pillanat alatt szétválasztatták őket,majd a pisztolyosnak szétépítették a fejét kint.

ott feküdt eszméletlenül több mint egy órát,aztán az egyik végül kihívta a mentőt.

2016. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
guardian angel,vagy valamelyik jpx piexon.gázpisztoly játszani jó.Esetleg MK vagy fox,esetleg sabre foam gázspray,vagy habnak is hívják.
2016. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
4-es húúú de kemény itt valaki
2016. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!