Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnél híres lenni? Hogyan?

Szeretnél híres lenni? Hogyan?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szeretnék létrehozni valamit ami előrébb viszi az emberiséget, még ha az csak egy eszme is. Le akarom rombolni a hamis dolgokat.
2016. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a "hiresseg" sok gonddal jar. En nekem az lenne az utolso vagyam, hogy az utcan zaklassanak az emberek es ne legyen maganeletem.


Nem szeretnek hires lenni, csak sikeres.

2016. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10 évig énekeltem egy kórusban, ami abban a közegben ismertnek számított, 14 éves korom óta 24 éves koromig a színpad az életem része volt. Aztán volt egy kis szünet, és elkezdtem táncolni, először csak a mozgás miatt, aztán itt is jött a színpad, ez is egy rétegműfaj, szóval abban a körben ismerik a táncstúdiót, de aki nem mozog olyan közegben, annak semmit nem mond. Igazából nem vagyok egy szólista alkat, de csapattal együtt szeretek fellépni. Ezen a szinten semmi bajom azzal, hogy esetleg felismernek, van magánéletem, mint bárki más hétköznapi embernek, és egyikkel sem kerestem egy fillért sem soha, a zene, az éneklés, a tánc, a mozgás szeretete miatt csináltam és csinálom, és nekem ez elég.

Nem tudom, leszek-e valaha úgy igazán nagyban híres, tudatosan egyáltalán nem tervezem, de ha úgy alakul, akkor azért a magánéletemet továbbra is szeretném megőrizni.

2016. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat eljátszottam a gondolattal... olyasmi fajta híres szeretnék lenni, aki a szakmájában az, de nem az a fajta A listás, akin mindenki csámcsog meg mindenki tudni akarja azt is, milyen színű bugyi van rajtam aznap, pláne nem megélhetési celeb, aki inkább arról hírhedt, hogy kivel randizik, kivel dug, milyen ruci van rajta és hol bulizik. De most ott tartok, hogy a tehetségem nincs meg hozzá (régen írogattam, és arról ábrándoztam, hogy híres író leszek, de ma már úgy látom, hogy nincs hozzá igazi tehetségem).
2016. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az valamit nagyon rosszul közelít meg, akinek az a célja, hogy híres legyen. Az ismertség valaminek a velejárója, következménye. Az lenne a normális, hogy egy adott ember azért kezd el valamit, mert örömet lel benne, alkotni akar, meg akar mutatni valamit másoknak. Ha ezt jól csinálja, azzal járhat, hogy ismert lesz.

Aki azért akar teszem azt színész lenni, mert ismertségre vágyik, és nem azért, mert ezt érzi a hivatásának, az elég szánalmas.

2016. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék híres lenni. Az emberiségnek meg anélkül is lehet segíteni, hogy híres lenne az illető. Lásd azok. akik csak haláluk után lettek híresek. Pl. tudósok, stb.
2016. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
A hírnév borzasztó nagy teher lehet szerintem, saját magamat nem érezném elég erősnek hozzá. Szeretek egy lenni a sok közül, amikor senki nem tudja az utcán, hogy ki vagyok. Pár éve elkezdtem tanítani (egyetemen, nyelvet) és azóta kezdenek felismerni a folyosón. Mármint számomra idegenek jönnek oda, hogy ugye te vagy xy, tesóm/csoporttársam/barátnőm járt az órádra és mondta hogy milyen jó, én is akarok, mikor kell felvenni, indul-e következő félévben is, stb., kérdezik, hogy adok-e különórát, ilyesmik. Ez egy tök egyszerű dolog, vajmi kevés köze van az ún. hírességhez, de nekem ez is ijesztő. Persze jólesik, mert ha terjed a diákok között, hogy jó az órám, az boldoggá tesz, hogy tudtam nekik valamit adni a száraz anyagon kívül is. De maga az, hogy már nem mindig tudok sunyiban közlekedni a folyosón, fura és elég nehezen sikerült valamennyire megszokni. Most ha elképzelem, hogy egy vagy több ország felismer, ha meglátja a képemet, vagy random fotóznak az utcán, mutogatnak rám, szerintem ki sem mernék menni a házból, nem lenne ez nekem való. Ha szakmán belül lennék sikeres, ismernék a nevemet, az más, nem az a szint, amikor az embert zaklatják az utcán.
2016. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!