Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hány napig szeretnél olyan...

Hány napig szeretnél olyan híres, és olyan szép lenni mint Angelina Jolie vagy Brad Pitt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
91%
Ők nem is szépek. Az egyik 20 kiló vaságy-al a másik meg olyan szőrös mint egy jeti.
2013. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Én csak azért szeretnék Jolie lenni, hogy Brad Pittel lehessek. :D

Nekem elég lenne egy nap is vele. :D

2013. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
híres nem akarok, szép pedig vagyok :PP
2013. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
hát én híresebb és szebb vagyok, minta kettő együtt négyzetre emelve - úgyhogy nem szeretnék egy napig sem ők lenni.
2013. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Híres nem akarok lenni, elég, ha csak olyan gazdag leszek, mint Brad Pitt. És még ha csúnya lennék, de annyi pénzem lenne, mint nekik, akkor is menne a csajozás, szóval nem különösebben érdekelne a szépség. Meg azért most sem vagyok csúnya gyerek.
2013. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Hello csajok, Brad Pitt vagyok, akar valaki szerepelni a filmemben? Unom már az Angelinát, olyan a teste, mint egy szögesdrót.
2013. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

Hát igazán nem tudom,de ez a kékeszöld szem és a barna haj párosítás nagyon tetszik! Szerintem-a soványságát nem tekintve-nem csúnya nő! Híres abszolút nem szeretnék lenni!


[link]

2013. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Régen Angelina Jolie nagyon gyönyörű volt, de most azért veszített a bájából. Nem a mell eltávolításra gondolok, hanem alapból, rajta is meglátszik az öregedés. Híres nem szeretnék lenni, mert van egy nagyon jó barátnőm, szeretnek a szüleim, arra meg nincs semmi szükségem hogy minden kamera engem bámuljon, és paparazzó az én lépteimet figyelje.
2013. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék senki más sem lenni, viszont a pénzüket nem utasítanám vissza. Annyi pénzből helyre rakatnám magam. :D
2013. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

8 Jolie soha nem volt szép. Szép nő talál ott kezdődik, mint Priscilla Presley, Lisa Marie Presley és lánya, Riley Keough. Jolie egy férfi faló, aki 37 éves kora ellenére eléggé kiélt.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!