Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy keresítek meg fb az...

Ti hogy keresítek meg fb az olyan embereket akiknek nem tudjatok a nevét?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, de nem tudom a nevét..xd

2016. nov. 12. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Találd fel magad...


Ha tudod, hogy melyik iskolába jár, akkor fogod magad, fel ballagsz az iskola oldalára, megkeresed a tanulók névsorát és szépen, egyesével elkezded keresni a tanulókat és reménykedsz benne, hogy olyan profilképe van a srácnak, amivel ráismersz. Legfeljebb egy egész középiskolányi fiú nevét kell beírnod, mire megtalálod.

2016. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jár vivásra meg kerestem a vivó oldalt megnéztem az összes képet és akiket ismerek látásból azoknak az ismerőseit görgettem végig, ezt 2 embernél végig csináltam, de nem adom fel..:(
2016. nov. 12. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól csinálod..szóval a valószínű ismerősei ismerősi listájában keresném. De egyáltalán nem biztos hogy van facebookja, no meg ha van is ,de inkognítós vagy kamu képes,akkor sem fogod megtalálni.
2016. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
MEGTALÁLTAM:D az volt a baj hogy ilyen hülye rajz volt a profil képe:D
2016. nov. 12. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy ,a srác meg örülhet ,ha ráírsz :D
2016. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Be is jelöltem kiváncsi vagyok megismer e:3
2016. nov. 12. 20:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem örülni fog:D
2016. nov. 12. 20:11
 8/12 A kérdező kommentje:

Közbe azon gondolkodom az oldalát böngészve, hogy lehet nem használja, mivel 2014ben igen, de 2015ben már nem köszöntötte fel senki a szülinapján. Az utolso bejegyzés amibe megjelölték is 2015 szeptemberi..

De másik fb ezen a néven rengeteg van.. de azért én végig görgetem azokat is, annyi profilkép nélküli van mint a fene:(

2016. nov. 13. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerősei között keressed. Mármint a régi profil ismerősei között.
2016. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na jó tuti, hogy nem használ fb-t.. Megnéztem a régi profilját, az összes család tagja és néhány ismerőse fbjét de nem találtam másikat ezt meg nem használja. Úgy hogy nem tudom mit kezdjek magammal:(
2016. nov. 13. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!