Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen embereket találsz...

Milyen embereket találsz fárasztónak?

Figyelt kérdés

Akik leszívnak ha velük vagy egy társaságban, még ha nem is kifejezetten vele beszélsz.

És ilyenkor mit csinálsz?


2016. nov. 10. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A panaszkodó, önsajnáló- és sajnáltató, saját magát depressziósnak diagnosztizáló, örökké bús pofával vonszolódó emberek. Annyit tudok csak tenni, hogy ha rázendítenek, akkor megkérdezem, hogy mit tesz a bajai ellen... ettől rendszerint torkukra forr a szó, cselekedni egyik sem akar, csak a siránkozás megy.
2016. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben belepofázó okoskodó buta emberek.
2016. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mondja-mondja és közben jön közelebb,majd még meg is bök hogy teljesen rá figyeljek.

tegnap mondtam is egy ilyen ismerősömnek,hogy ne böködj és ne gyere még közelebb mert már így is kb lesmárolsz ba-zmeg.

2016. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Akik hangosak és sokat beszélnek lehetőleg úgy, hogy az arcomba is másznak közben.
2016. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akik állandóan azt mondják mindent jobban tudnak közbe elbasznak mindent,folyton beszélnek,szinte megsüketülök mert üvöltve beszél meg belemászik az arcomba.
2016. nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azokat, akik nagyon tapadnak az emberre, és nem érzik, mikor túl sokak. Van sajnos az a helyzet, amikor hagyom annyiban a dolgot, mert mondjuk munkatárs stb., és nem akarok bajba kerülni. Más esetben leépítem vmi olyan dumával, hogy bocs, x meg y miatt el kell mennem.
2016. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik mindent jobban tudnak és elkezdik magyarázni nekem a saját szakterületem, közben s_gghülyék.

Ezen kívül a képmutatók, és a ravasz képmutatók.

De általában messzire elkerülöm őket, vagy ha ezt nem lehet, megmondom a szemükbe a véleményem.

2016. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!