Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy srác akivel együtt...

Van egy srác akivel együtt játszom, és azt mondta feltehetek neki 3 bármilyen kérdést :D Ti mit tennétek fel neki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Szüz e? Szexeln e veled?

Ha szexelnétek mit csinálna veled? Szerintem ez jo lesz😂


F

2016. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mit szeretnél róla kideríteni... ha jó sok mindent, akkor kérdezd a következőket:

Pontos lakcím?

Személyi szám?

Telefonos szolgáltató?


Talán ez még több is, amire szüksége van egy magánhekusnak, hogy szinte mindent megtudjon az illetőről.


Azonban ha jól sejtem, nem nyomozni akarsz utána, viszont akkor meg kérdezz, amit akarsz. Felőlem azt is megkérdezheted, hányas gatyát hord...

2016. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es jókat nevettem ezeken a kérdéseken :D igazából fogalmam sincs mit kérdezzek, de nagyon erőlteti a dolgot :D
2016. nov. 15. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát... örülök, hogy tetszettek. :D Amúgy hát ha tényleg fogalmad sincs... nos, remélhetőleg valaki ír majd valami értelmeset, mert nekem most csak további hülyeségek jutottak eszembe. :D
2016. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy hány évesek vagytok? mert ha fiatal akkor ne az én kérdéseimet mondd neki :D

#1 vagyok

2016. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akarsz tőle valamit? Hány évesek vagytok? Fiú vagy vagy lány? Mit játszotok?


Ezek nélkül kicsit nehéz megválaszolni a kérdést, mert tulajdonképpen azt kérdezed, mit kérdezz egy random ismerősödtől.

2016. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mért kérdezzek?Mit kérdezzek?Minek kérdezzek?És láss csodát itt a 3 kérdés.XDD
2016. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!