Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 30as Nő vagyok! Updatezem,...

Extra dagi kérdése:

30as Nő vagyok! Updatezem, Győrben tudtok megbízható Személyi Edzőt? Min.50kg akarok leadni. Ehhez hasonló nagy súlyfelesleggel rendelkezők hol vannak? Együtt Könnyebb! Edzők elérhetőségét is várom! Extra Dagi!

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szia, Flex fitneszben keresd Natit!
2016. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 45 kiló feleslegem van. 2 gyerek munka mellett nem egyszerű edzeni járni, viszont most kezdtem bele az életmódváltásba. Sokszor fogyóztam de ami lement az hamar vissza is jött rám. Együtt könnyebb lehet. Ha gondolod tarthatjuk a kapcsolatot. 1 Hajdú Buhari làny.
2016. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

"Updatezem"

Gratulálok! Norbika abból él hogy az ilyen dagikat lehúzza.


Személyi edző? Minek? Fitness versenyen akarsz indulni?!

2016. aug. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Győrben lakom,ezért a környéken ,személyes találkozó s közös edzés miatt keresek hasonló súlytól megszabadulni vágyó Emberkéket!Változzunk Együtt!



Norbi termékeit nem mindig veszem ,viszont az Ő kiépített rendszerében hiszek!

2016. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ajánlom a Body Bongo edzőtermet (Tihanyi Árpád út), nagyon barátságos hely, nagyon kedvesek. Én koleszból jártam oda, nem volt pénzem személyi edzésre, de annyira sokat segítettek, hogy nem is volt rá szükségem. Írtak nekem edzéstervet is. Pistit vagy Zolit ajánlom. :) Sok sikert!
2016. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!