Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te látnád-e akadályát annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te látnád-e akadályát annak, ha az általad kiszemelt nőnek olyan férfibarátja lenne, akinél ott lakik, sülve-főve együtt vannak és hasonló dolgok?

Figyelt kérdés

Szóval... egész nap együtt töltik az időt, együtt kocsikáznak, motoroznak, étkeznek, játszanak, edzenek stb. A nő tulajdonképpen a hapsinál lakik, DE! Meglepő módon nem állnak kapcsolatban, mégis úgy élnek, mint egy pár. Közösen mennek vásárolni motoros szerkót, egyforma göncben edzenek, látszólag tényleg úgy néznek ki, mintha párkapcsolatban élnének.


Hm! Te vajon feltételeznéd-e róluk, hogy szexkapcsolat is van közöttük mindazok ellenére, hogy veled is egyértelműen rokonszenvezik a nő? Illetőlegesen ismerkednél-e vele komolyabban, vagy esetleg ignorálnád-e a nőt?


2016. júl. 2. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Na! Szép magyaros mondat vót'! Szóval:


Te látnád-e akadályát annak, ha az általad kiszemelt nőnek olyan férfibarátja lenne, akinél ott lakik, sülve-főve együtt vannak és hasonló dolgok, HOGY KOMOLYABBAN MEGISMERKEDJ VELE?

2016. júl. 2. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznék ilyen nővel, ugyanazért az ok miatt, amiért a nagyon népszerű nőket is kerülöm.

Biztos megdugta már a "barátja", nem vagyok hülye, naív, hogy ilyen nőtől bármit is akarjak. Amúgy is teljesen elvenné a kedvem tőle, inkább meghagynám őket egymásnak, úgyis csak vele foglalkozna.

2016. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Teljesen jogos és racionális meglátás. Valójában nem is értem, mit várnának ilyenkor a nők, hiszen 41%-os (!) hasznosságú a válaszod...
2016. júl. 2. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak a másik férfi oldaláról. Elviselhetetlen egyébként, de fordított helyzetben is az lehet. Nem értem a nőket, hogy miért ilyenek, miért tudják ennyire különválasztani a szexuális vonzalmat és az összes többit.

A válaszom, hogy lehet volt köztük szex, de nem valószínű, vagy már régebben volt. Ismerkednék vele, de sokra nem való az ilyen nő, ezt fejben kell tartani.

2016. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán akarnék ilyen nőtől semmit
2016. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!