Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gúnyból nevetnek rajtam vagy...

Gúnyból nevetnek rajtam vagy miért?

Figyelt kérdés

Néhány csoporttársamról van szó. Órákon ha egem szólít a tanár, néha előfordul, hogy meglátom néhány lány csoporttársamat összemosolyogni.

Egyszer hangosan nevettek, mert egy választ bővebben kifejtettem. Mivel úgy alakult, megkérdeztem az egyiküket, hogy miért nevettek, és azt mondta, hogy "mert cukin mondtad a választ" és olyan gyors voltam, hogy nem tudtak követni. Viszont máskor is előfordul hogy ez a lány rámnéz és utána elmosolyogja magát, pedig nem csinalok semmit. Már olyan is volt hogy órán mosolygott rám (rajtam?), de ez nem volt gúnyos mosoly.


Alapvetően viszont nem tudom eldönteni, hogy gúnyolódnak-e rajtam a többiek. Valamikor tényleg az van, hogy szólít a tanár és valaszolok, erre csak úgy összemosolyognak.


20/L


2016. nov. 17. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gúnyból,tetszel nekik... hidd el!

N23

2016. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy értettem ezt a tetszik dolgot,hogy szimpatizálnak veled.Ha gúnyolódnának az azért érezhetőbb lenne.
2016. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!