Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon komoly természetü...

Nagyon komoly természetü vagyok, mikor a kollegákal vagy a barátaimmal hülyéskedünk és én kerülök témába nem az zavar hogy rajtam szórakoznak hanem az hogy ők rajtam nevetnek de miért?

Figyelt kérdés
Miért az zavar hogy rajtam nevetnek?Miért nem az hogy rajtam szórakoznak?Vagy nem is kellene egyik sem felhúzon?

2015. okt. 30. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi se kéne felhúzzon.

Kit érdekel mit csinálnak. >,<

2015. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

utálom ezt a sok idiótát, akik mindig ilyen válaszokat adnak, hogy: "kit érdekel, hogy más mit gondol"


ez a sok közönyös ember akkor csak unalomból írogat ide


válaszom: vagy alkalmazkodsz hozzájuk és erőt mutatsz fel, vagy kikerülöd őket, főleg ha csoportosan vannak. ha gyenge maradsz kiközösítenek, ami jelenleg is folyamatban van

2015. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző: sok esetben ha valaki azt írja: nem számít, mit gondol mást, úgy értik, sajnos gyakori az emberek körében a megfelelési kényszer és a birka szellem, h egymást utánozzák, mennek a divat után stb, AHELYETT, h egyéniségek lennének, ahelyett, h önmagukat jobban megismernék és kifejeznék.


A birka tömeg hadd gondoljon, amit akar! Sokszor butaságokkal vagdalózik a tömeg, csak védi magát, nyájszellemmel.


Tehát sokan, akik úgy fogalmaznak, NEM unalomból írkálnak! Hanem arra buzdítanak, hogy MERD ÖNMAGAD ADNI! Merd megismerni magad és kifejezni önmagad! Így egyléni leeszel egyébként, és ez szavarja a konzerv-egyen embertömeget. De nem baj! NEM dacra szólítok fel senkit, mert az infantilizmus. Hanem hogy add önamgad. Az, h ezáltal egyéni leszel, az csak egy mellék következmény.


Merd úgy önmagad adni, h ne akasszon meg mások indokolatlan, ürügyből felépített támadása, hogy

"némmáá, te kilógsz a sorbóóóó' g...ccciii! Ki f. szom vagy teee, höh?! Mééé nem ájfónnal jáááááász, höh? Mééé nem neked is olyan színű a bugyid, k .ccsög, mint mindenkinek, höh??"


Na, ezek ellen, értelmes hozzáállást sugall sok olyan ember, aki azt mondja: sz. rj ezekre! Merj önmagad lenni! :)


Vili? :)


A te véleményed is egy meglátás (legfeljebb nem értek avval egyet), az enyém is egyfajta meglátás.

Csak javaslom, gondold végig a másik szemszögét is. Tágul tőle a látóköröd, kedves előző. :)

2015. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. nov. 2. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!