Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A veletlen muve lenne, vagy...

A veletlen muve lenne, vagy nincs magyarazhato ok?

Figyelt kérdés

Ma amikor jottem hazafele, gondoltam egy szemelyre. Nem telt 2 percbe, es jott velem szembe. Ez a valaki tortenetesen az a szemely aki tetszik.

Van erre valami magyarazat ha a heten tobbszor is megtortenik, vagy teljesen csak a veletlen muve lenne?


2016. nov. 18. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ez annyit jelent, hogy sokat jar a fejedben es egy utvonalon kozlekedtek. Ha nem keresned ot mindenhol, valoszinuleg ugyanugy elsetalnatok egymas mellett, csak nem tunne fel.
2016. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem a véletlen műve, minden így működik ha nem vetted volna észre eddig
2016. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Jozsef!

Regen kinottem mar az internetes veszekedesekbol. Kezdjuk ott, hogy szerintem egy budos rossz szot nem szoltam hozzad, tehat nem ertem a primitiv megjegyzesedet...:))

Kepzeld nem, nem tudtam, hogy minden dolog igy tortenik a vilagban, de megnyugtatlak, hogy ez eddig csak a te velemenyed..:)

2016. nov. 18. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Vonzas torvenye, olvass utana
2016. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyit akartam ezzel mondani bocs, hogy tudom hogy 10-ből 9 ember el nem tudja képzelni, hogy a Vonzás Törvénye ilyen, és hogy ÁLLANDÓAN MŰKÖDIK. Ez jó is és egyben rossz is!

Ha csak simán jó kedved van biztos föltűnt hogy mennyivel gördülékenyebben mennek a dolgok a jó irányba, mintha búbánatos vagy éppen, nem?

Az optimista állandóan azért kap annyi jót, mert mindenhez úgy áll hozzá hogy MEGTESZI UGYAN AMI RAJTA ÁLL, és utána "várja" AZ EREDMÉNYT, AMI MEG IS JÖN FIGYELD MEG.

Aztán ott van az örök pesszimista (csak sajnálni tudom őket) és ha megnézed a mai Magyarországon még a kormánypárti szavazótáborra is igaz ez az apátia, mert hiába sujkolja magának, hogy rohadtul ok minden, mégis mikor nézed a pofákat egy járművön, olyan búval b szott mindegyik hogy az kimondottan idegtépő...

Mit lát: "múltkor is pesszimistán álltam mindenhez, és semmi nem sikerült, minden sz r rám jött, tehát most miért lenne máshogy?" és addig "gyözködi magát" amíg tényleg minden csupa sz r lesz körülötte, és már csak negatív energiái vannak végül pedig totál depi lesz!

Na most sokan azért kételkednek a Vonzás Törvényében, mert azt mondják hogy csak az a Tiéd amiért megküzdesz.

Dehát az élet csodaszép, és nem egy állandó rohadt küzdelem meg bizonyítás. Kinek kellene bizonyítani?

Ha akár az boldoggá tesz hogy látsz egy aranyos csecsemőt, vagy csak nézed ahogy nővekszik egy fűszál a kertedben, már jó érzés tölt el nem?

Innentől kezdve szinte lehetetlen hogy rossza dolog történjen veled. Meg ugye nézőpont kérdése.

Olyan ez mint a másik tétel: NINCSENEK VÉLETLENEK, CSAK SOKSZOR MÉG JELEN PILLANATBAN VAGY A MÚLTBAN NEM TUDHATOD ÉS SOKSZOR NEM ÉRTHETED MIÉRT TÖRTÉNT VALAMI ÚGY, AHOGY. ..és mellesleg vagy nem mellesleg ha bezáródik egy ajtó, nyílik egy másik.

Mosolyogj, és a világ visszamosolyog, ahogy mondani szokták...

Gondolj abba bele, hányszor van olyan, hogy: "de rég láttam már egy Colombo epizódot". Aztán mondjuk megpillantod Peter Falkot valahol egy poszteren mondjuk valakinek a falán. Tehát valamilyen értelemben "bevonzod" a jelenbe, nem?

Ha megfigyeled számtalanszor megtörténik ez napjában nagyon is sokszor, úgyhogy mindíg úgy szoktam ezt mondani, hogy ez létező dolog és a nap 24 órájában működik.

Ez nem el hiszem-nem hiszem kérdése.

Az ősember például a szerszámait, dárdáit, lándzsáit, kőeszközeit FELTALÁLTA.

Az elektromosság pedig megvolt már akkor is, hiszen a Földnek akkor is volt elektromos tere, csak ők ezzel ott és akkor a barlang előtt nem tudtak mit kezdeni. Ezt az emberiség később FELFEDEZTE!

Ennyi a difi...

Tehát ahogy mondták: "akár hiszel benne akár nem, mindenképpen igazad van!"

és még egy utolsó mondat, mivel minden szólásnak van valóságalapja:

"Vigyázz mit kívánsz mert valóra válik!"

2016. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!