Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek le a kortársaim...

Miért néznek le a kortársaim azért mert kétkezi melóz végzek 16 évesen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi okból néznek le a pestiek, hiszek ők folyton nyávognak ha nincs valami és az anyjuk megveszi...Ha az anyjuk meg nem veszi meg azonnal akkor gyűjtenek rá xy időt. Én velük ellentétben inkább megkeresem magamnak a pénzt és emiatt lenéznek...De nem értem miért...

2016. nov. 21. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellette tanulsz is ? Vagy csak otthagytad a sulit? Mert ha igen akkor lehet azért. Mivel nem leszel művelt iskolázott , csak egy paraszt. De tudod akinek már egy kicsit jobban megy azt gondolja joga van lenézni a másikat. Nem sértésnek szántam a parasztot , nekem is csak 8 osztályom van .
2016. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a média, ezáltal a tömegek által olyan változott az értékrendszer, amibe egy melós nem fér bele.


Szégyenné vált a munka, a fizikai munka. Vagyis szépen elhitették ezt az emberekkel.

Tisztelet a kivételnek.


Nem vagyok idős, de magamon tapasztaltam, hogy amikor 15-22 év körül voltam, mennyire a társadalmi elvárások hatása alatt voltam. Szépen mosták az agyam, szépen megvezetve.

Ezáltal én is olyan szerettem volna lenni, mint az a "tömeg".


Az ember alapból egoista, ezáltal irányítható.


Itt is erről van szó. Az emberek egoizmusára, vágyaira, a belső bizonytalanságára hatnak. A szülő meg szépen belesétál ebbe a "csapdába". Végül a gyerek is ezt követi, hiszen ezt látja. Nem adja lejjebb, inkább lenézi a másikat.


Én ezt látom a te esetedbe.


A legfontosabb, hogy ne sajnáld ezt! A saját utadat kell járnod! Önmagad mércéje legyél, ne másé!

A társadalmat ilyenné "nevelték".

Te eldöntheted, hogy részt veszel ebbe a színjátékba vagy egyéniséggé válsz. Ennek az a veszélye is fenyeget, hogy egyedül maradhatsz.


Semmi baj sincs azzal, hogy melózol 16 évesen. Hidd el, hogy olyan önállóságra teszel szert ezáltal, hogy a jég hátán is megélsz! Komolyan mondom.


Te döntesz.


Sok sikert kívánok az életedben!

2016. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én tanulok mellette. Jelenleg középiskolába járok 10. osztályba. Kamionsofőrnek készülök.


A saját utam járom, nem vagyok birka, hogy bégessek a tömeg után!

A liberális médiának nem dőlök be.

2016. nov. 21. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Hát így meg főleg ne érdekeljen mások véleménye. Dolgozni jársz tanulsz nem pedig a szüleiden élősködsz,büszke lehetsz magadra . Elég ritka az ilyen fiatal, aki saját maga képes egyedül boldogulni. Aki meg lenéz ezért az egy bunkó .
2016. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem azért írtam mert te birka lennél.


A lényeg, hogy ez a te életed, te döntesz.


Ennyi.

2016. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, egyetértek veled!
2016. nov. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!