Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Szörnyen lelkiisme...

Mit tegyek? Szörnyen lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés

Ugye most már lehet facebookon ilyen "live"-ot vagy mit csinálni. És egyik osztálytársam aki mögöttem ült órán elkezdett live-olni...és ezt jelezte nekem a telefonom ami éppen a tolltartómban csücsült...és nem tudom miért de rámentem...és előjött a live...ez még nem is olyan rossz...csak hát nem volt lehalkítva a telefonom és kb. full hangerővel megszólalt a live az órán... a tanár a mögöttem lévő osztálytársamra szólt hogy adja oda neki a telefonját mert azt hitte hogy ő nála szólalt meg...és muszáj volt bevallanom hogy az én telefonom szólalt meg, mert akkor az egész osztály engem szekálna hogy miattam vették el más telefonját...így a tanár az enyémet vette el...na de óra végén odamentem a tanárhoz hogy elkérjem a telefonomat, de ő azt mondta hogy majd nap végén visszakapom...(jóban voltam azzal a tanárral, mert első osztályos korom óta ismertem és a magatartásommal sem volt probléma, csak hát ugyan abban az iskolába járok gimibe...), azután eltelt 2 tanóra és az egyik tanár vissza adta még napközben a telefonomat...de hozzátette hogy tilos felvenni hanganyagot az iskolában...ekkor nem nagyon értettem hogy mire gondol de később rájöttem hogy lehet az 1. órán lévő tanár azt hitte hogy videót rögzítettem órán és azt indítottam el...mert gondolom hallotta a saját hangját...szóval visszakaptam a telefonomat...azután egész nap rossz kedvem volt...mert lelkiismeret furdalásom volt az egész miatt....mert nem halkítottam le a telefonomat, meg mert órán telefonoztam...nem tudom hogy mit tegyek, vagy hogy hogyan tudnám csillapítani a lelkiismeret furdalást. Tudtok segíteni? :(


15/F



2016. nov. 25. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát először is nem rögzítettél semmit. Másodszor nem is tudtad, hogy nem lehet rögzíteni. Harmadszor elfelejtetted a telefont elnémítani. Ez 3 olyan tényező, ami önmagukban sem róhatóak fel egy embernek.

A lényeg, hogy mindhárom dologra figyelsz ezek után. Mindenki boldog, mindenki örül.

Következő napirendi pont? :)

2016. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

te egy jó srác vagy....semmi rosszat nem csináltál igazából... :)

nyilván félreértették a helyzetet. szerintem ezen túl figyelj nagyon oda, hogy legyen lehalkítva a telefonod, és ne foglalkozz a telefonoddal órán. vedd le nap elején a wifit/mobilnetet, ne zavarjon nap közben.

és a tanárokkal meg legyél továbbra is tisztelettudó, az órákat aktív és hasznos közreműködéseddel tedd jobbá, stb :) nem hiszem, hogy olyan hű de nagy nyomot hagyna a tanárban... egyszeri alkalom volt, nem is túl nagy kihágás...

2016. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég jónevelt lehetsz ha ilyen miatt van lelkiismeretfurdolásod :D
2016. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne telefonozz suliban, problem solved!
2016. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!