Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt hiszem, beleszerettem a...

Azt hiszem, beleszerettem a barátnőm legjobb barátnőjébe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lakótársak is egy albérletben, Pécsen.


Az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy a nőm barátnőjével nagyon jól el tudok beszélgetni, sokkal több közös témánk van, valahogy intellektuális értelemben inkább hozzám illik, mint a barátnőm. Ha elmegyek hozzájuk, azon izgulok, hogy ott lesz-e ő is... És amikor beszélgetünk, azon parázok, hogy nehogy hülyeséget mondjak, ne égessem be magam ennél a lánynál... És nagyon sokat gondolok rá, arra vágyom, hogy a közelemben legyen, hogy beszélgessünk. De a lelkiismeret is gyötör, mert ezt gonosznak tartom a barátnőmmel szemben. Viszont nem tudok az érzéseim ellen mit tenni. Fokozatosan jöttem rá erre. Mit tegyek?



2015. jan. 25. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szexuális vonzalmat is érzel iránta?

Szerintem elsősorban azon kellene gondolkodnod, hogy a barátnőd és közted lévő kapcsolatban miket hiányolsz, min javítanál, illetve lehet-e javítani rajta.

2015. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, érzek...

Hát nem tudom, mindkettőt évek óta ismerem. Mindig az van, hogy elkezdek ezzel a lánnyal hülyülni, csipkedjük egymást és jókat nevetünk, míg közben a barátnőm csak pislog és zavartan nevet... Látszik, hogy nem tudja mit mondjon és zavarban van. Valahogy jobban meg is értem magam ezzel a lánnyal, sokkal több dolog érdekli őt, ami engem is. Pont ez a baj a barátnőmmel, hogy ő teljesen más... De az is lehet, hogy ez az egész csak fellángolás, áh, nem tudom mi van velem. :S

2015. jan. 25. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kicsit visszahozni a régebbi szép dolgokat a barátnőddel kapcsolatban, próbálj vele is hülyülni, stb. Aztán majd meglátod, hogy visszajönnek az érzelmek, vagy továbbra se annyira, és csak a másik csajra tudsz gondolni. Ha így lesz, akkor szerintem szakíts a barátnőddel, és őszintén elmondhatnád a dolgokat. És mondd el a másik csajnak is, aztán majd ő eldönti, hogy mit tesz. Ha igaz barátság van köztük, akkor elutasít (és te szépen elmész), ha pedig téged választ, akkor ő is elfelejtheti a barátnőjét.
2015. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban az érzéseket, aztán legyél őszinte!
2015. jan. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de látszik h nem barátnőd lesz a feleséged.... de a körülmények miatt a másik lány sem!


Ne csüggedj, lesz majd olyan nő, aki olyan mint az a másik és minden szempotból elérhető.

2015. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!