Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan viselkedjek a buliban?...

Hogyan viselkedjek a buliban? 16/F

Figyelt kérdés

Holnap megyek életemben először szórakozóhelyre és nem tudom mik a "bevált szokások" egy ilyen helyen...

Konkrétan ilyenekre értem hogy:

Mit vegyek fel?

Mennyit "érdemes" táncolni?

Az emberek általában mennyire rúgnak be?

És végül: szerintetek legyek inkább a barátaimmal,vagy próbáljak másokkal is ismerkedni?

Előre is köszönöm a válaszokat,mindenkinek jár majd a zöld kéz!:)


2016. nov. 26. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ attól, hogy milyen buli is a buli, illetve, hogy milyen emberek lesznek a bulin..


Igazából majd látni fogod, hogy ki mennyit táncol, ki mennyit iszik és az alapján nagyon könnyen befogod tudni lőni, hogy mik is a szokások nálatok.


Nálunk pl házibuliban mindenki mattrészeg és elég sokat táncolunk, de voltam már olyan buliban is, ahol mindenki csak berúgva ült és beszélgetett.


Legyél a barátaiddal is, de próbálj másokkal is ismerkedni.

Én rengeteg 'egyéjszakás havert' szereztem már részeg éjszakákon. :D Ritka, hogy buli után is tartjuk a kapcsolatot, de amíg zajlanak az ivászatok, addig nagyon könnyű haverkodni másokkal.


17/F

2016. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!