Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a buliban?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Amikor összejöttünk, rögtön bemutatott a barátainak, szimpatikusak voltak, aranyosak. Kis időre rá egy közös ismerősünk elmondta, hogy a baráti társaságából a barátom hosszú évekig szerelmes volt egy lányba, a csaj csak kihasználta anyagilag (pénzt kért a barátomtól, még előttem jóval)

Nem foglalkoztam vele, a múlt az múlt- így voltam vele. Egészen addig gondoltam így, amikor mellettem kezdte dicsérgetni a csajt, hogy milyen jól áll a ruhája, milyen szép a haja. Amikor kettesben voltunk, elmondtam neki hogy tudom h ez volt... megesküdött mindenre hogy az már rég elmúlt, mára csak barátként néz rá. Azóta is bennem van a kisördög... hát érdekes volt hallani, hogy a volt szerelmét dicséri előttem...

Én nagyon önbizalom hiányos vagyok, az a csaj pedig modellalkat, vékony, magas, szép arcú, ápolt, a társaság középpontja, megértő, kedves- vagyis minden férfi álma. Lehet féltékeny vagyok, de akkor is nehéz ezt az egészet elviselni, szinte minden hétvégén vannak közös programok, ahova a barátom szavaival élve "menni KELL", mert különben megsértődnek.

Ma is lesz egy buli, ahol a csaj is ott lesz. Nem könnyű róla tudomást sem venni...

23L


2012. aug. 3. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nehéz nehéz..de semmiképp ne játszd a féltékeny barátnőt, ne üljön ki az arcodra,ha esetleg nem tetszik valami, legyél kedves,aranyos..ja és csípd ki magad :))
2012. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy amikor elindulok otthonról, szépnek, csininek érzem magam, de amint meglátom a csajt, egy bányarémnek... :(
2012. aug. 3. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, sokáig csak a féltékenység uralkodott rajtam, nem tudtam élvezni egyik programot se, csak azt láttam, hogy na ő mennyivel jobb, mint én, biztos őt akarja...

De aztán rájöttem, hogy én vagyok a jobb, nem ő, és tettem is azért, hogy jobb legyek. Mindig azzal a tudattal mentem mindenhova, hogy imádni fog mindenki, a barátom csak engem akar, a társaság többi tagja is velem akar majd beszélgetni...stb

és így is lett, te is tudsz kedves lenni, csinos, ápolt, jó fej, biztos vannak vicces vagy érdekes történeteid, tudsz megértő lenni, ha valakinek problémája van, legyél mindig vidám, mosolyogj sokat, vegyél néhány szép ruhát, ha esetleg jelenleg nincs olyan, amiben igazán jó nő vagy.

Számtalan lehetőség van, csak az a fontos, hogy mindemellett legyél önmagad, ne kezdj el egy idealizált nőre hasonlítani, csak erősítsd a meglévő jó tulajdonságaidat, ne görcsölj, csak add önmagad (persze önmagad legjobb formáját!!) :)

És ha ez a barátodnak kevés és ezután is a másik lányt dicsérgeti, hát akkor ott valami probléma van és tényleg őt akarja, de te legalább mindent megtettél.

2012. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!