Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma este egy buliban leszek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este egy buliban leszek az exemmel, akit én még mindig szeretek. Hogyan álljak hozzá? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kéne nagyon berúgnom, de alapvetően még miket ne kövessek el, hogy nehogy hülyét csináljak magamból?
2012. márc. 13. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne akard feltűnően jól érezni magad,és ne kellesd magad direkt,mert az nagyon csúnya tud lenni.

Csak légy természetes!

2012. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bájos, visszafogott, mosolygós, nyitott, elfogadó?

Különben ezt jó, hogy mondod, mert alapvetően arra gondoltam igen, hogy majd jól érzem magam, de abban is igazad van, hogy ilyenkor az kicsit megjátszósra is sikerülhet és az elég gáz. Eszembe se juott. Nyilván azt nem lehet megmondani, hogy milyen legyek, mert úgyis olyan leszek, amilyennek lennem sikerül, de azt nem árt tudni, hogy milyen hibákat ne kövessek el, hogy a méltóságomat megőrizzem és esetleg még vonzó is legyek.

2012. márc. 13. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor miért mész olyan buliba ahol ottvan? csak kinzod magad.. főleg ha őt mással látod na de te tudod. amúgy kérdésedre válaszolva már nem jártok feltétezelem barátok se maradtatok szoval nem tök mind1, hogy hogyan viselkedsz? ő már egy senki.. azt csinálsz, amit akarsz :) na persze szeirntem ne igyél hidd el nem egészséges az..senki nem szereti a piás lányokat.
2012. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kötelező a buli, hadd ne kelljen megmagyaráznom miért. Nekem is kötelező és nekem is.
2012. márc. 13. 15:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és az is tuti, hogy nem lesz mással.
2012. márc. 13. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!