Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki szeretnék törni a jelenlegi...

Ki szeretnék törni a jelenlegi helyzetemből! Volt olyan akinek már sikerült? Tanács, Segítség, Gondolatok?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves középmagas elég vékony srác vagyok. Most ugye mind olyan dolgokat mondtam ami nem rajtam múlik hanem így születtem. Próbáltam mindent csinálni hogy megerősődjek: kondi, futás, küzdősportok de semmi nem segített. Egyszerűen nyomhatok ezer fekvőt is egy nap, nincs semmi eredménye. Az emberek bár nem mondják de én látom mindenkin hogy azért nem vesznek komolyan mert gondolják ugye hogy a méret a lényeg, ha gyenge fizikailag akkor biztos a jelleme is gyenge. Nincs senki aki felnézne rám vagy odajönne hozzám pedig pl elég jó tanuló vagyok meg iskolás szinten azért én is "le tettem valamit az asztalra". Bárhova bemegyek mindenki folyamatosan engem bámul és jó fejek mert ellenben ha beszélgetés van na akkor meg pont nem figyel senki se rám. Van valaki akinek van tanácsa és légyszi ne gyertek ilyen "biztos nem sportoltál elég keményen" meg "szard le őket" dumával mert de rohadt sokat dolgoztam már mindenen és nem tudom az egész világot le szarni elvégre ha itt élek.

#Kitörni vágyás
2016. nov. 28. 03:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az életünk során folyamatosan csiszoljuk magunkat. Olvass rengeteg személyiség fejlesztő könyvet! Nem a külsőddel van a baj! Hanem a gondolkodással! A sportot meg ne próbáld, hanem csináld! És inkább teljesítmény túrázz egy csoporttal, hetente, attól a mozgástól lesz étvágyat és emberek között leszel. A világot meg tényleg nem kell leszarni, mert az csodálatos. Mert annyira sokszínű, annyiféle ember van és így kerek a világ. Mellesleg a világ mindig azt tükrözi vissza, hogy mi milyenek vagyunk.
2016. nov. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azert nezzenek fel rad mert lenyomtal ezer fekvotamaszt?


Csak en nem ertem a logikadat?

2016. nov. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen semmi sem fontossabb a külsőnél. Majd kinövöd.

Én ilyenidősen tökéletes voltam, ezzel ki is merűlt az amit fel tudok mutatni. Mára a szépségem elmúlt és nem alapoztam meg eléggé a jövőmet.. Így voltak kemény éveim is. A javaslatom szarj le minden kűlsôséget. Belűl rendben vagy kifelé is sugározni fogsz..

2016. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, aki 10 éve kardozik, barna öves, és egyáltalán nem látszik rajta hogy izmos. Magas, vékony, de nála a magasság annyira nem előny, mert túl magas.


Mégis sok barátja van, és szeretünk vele lenni. Nem azért, amit elért, bár amúgy sokkal többet ért el sokkal fiatalabbon, mint bárki más, akit ismerek. Olyan sokat, hogy mellette kb. hülyének érzem magam.

Ez hátrány lenne, ha éreztetné velünk, de nem teszi. Ugyanolyan közvetlen és barátságos mindenkivel, függetlenül attól, hogy ki mit ért el, hogy tanul és hány éves.


A titok nyitja, hogy nem a kinézetével hódít, hanem azzal, hogy ha meg akar szólalni, akkor megszólal, ha értelmes véleménycseréről van szó, abban nagyon jó, ha meg lazulni kell és hülyéskedni, akkor elengedi magát és hülyéskedik. A maga módján, de a lényeg hogy jól érzi magát, és azt jó látni.



Beszélgetés:

Általában az emberek arra figyelnek, aki beszél. Én legalábbis nem szoktam olyat látni, hogy egy beszélgető társaság megállt volna a témában és direkt vártak volna, hátha valaki meg akar szólalni, aki még nem tette.


Inkább azt szoktam látni, hogy aki hozzá akar tenni valamit, az megvárja, hogy az éppen aktuális beszélő kb. befejezze a mondatát, aztán gyorsan elkezd beszélni.

Időzítést meg ki kell kísérletezni. De azt nem szokták szeretni, ha (túl hamar) belevágsz más szavába.

Van az a kifejezés, hogy "magához ragadja a szót". Kb. ezt kell tenni. És akkor rád figyelnek.


Világ leszarása:

Ezt általában úgy lehet értelmezni, hogy nem próbálsz olyat mondani, hogy másoknak tetszen, nem próbálsz úgy viselkedni, hogy másoknak tetszen, van saját elképzelésed, vagy ha nincs, legalább gondolkozol rajta, hogy TE mit szeretnél, mi tetszik neked, és ha mások leszólják az ízlésed, az már csak azért sem baj, mert annak a másnak másmilyen az ízlése. Előfordul, elég gyakran. Ha te a tiedet követed, abba senkinek semmi beleszólása nem lehet, hacsak nem önromboló, amit csinálsz, mert akkor esetleg aggódhatnak érted.


Beszélgetésnél is azt figyeltem meg, hogy ha azt mondod, amit más hallani akar, az unalmas. Semmi újat nem hallanak, attól unatkoznak.

Ha van saját érdeklődésed, gondolatod, az hozhat valami újat az életükbe. Az érdekesebb.

Persze ha semmi közös alap nincs a beszélgetéshez, abból nem sok beszéd lesz.

2016. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké először is. A fekvőt arra mondtam hogy akármennyit csinálok nem látszik semmi és nem arra hogy emiatt nézzenek fel rám. Másodszor. Oké hogy valaki nem baromi izmos de azért ha rendes alakja van akkor az oké. De mi van ha baromi vékony és vagy szánalmasnak érzed magad a többiek előtt.
2016. nov. 28. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Már leírtam, a gondolkodásoddal van probléma!
2016. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!