Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gondolok mostanában...

Miért gondolok mostanában ennyit arra, hogy milyen jó volt egy évvel ezelőtt, amikor együtt voltam még az exemmel, meg úgy az egészre, és hogyan tudnék kilábalni a jelenlegi helyzetemből?

Figyelt kérdés

Mostanában eszembe jut az egésznek a hangulata, amikor még együtt voltunk, és nem is azt mondanám, hogy pont csak az exem hiányzik, (inkább általánosságban hiányzik egy lány az életemből) hanem az egész hangulat.


Csak úgy beugranak dolgok, hogy milyen jó volt, amikor a mostanihoz hasonló őszi időben éppen vonatoztam le hozzá, amikor a családjánál voltam és az ott eltöltött idő ami volt, amikor egymás mellett ültünk a puha ágyamon, és majd megbolondultunk egymásért , vagy amikor tegnap este jöttem haza, és beugrott, hogy egy éve ugyanilyen sötétségben gyalogoltam hozzá, és már alig vártam, hogy egy hét után lássam újra. Meg az egész, akkor olyan nyugodt volt minden, és legszívesebb újra megélném ezt.


Nem mondom hogy most nem lennék jól, de olyan hiányérzetem van valahogy mégis. Amióta szakított velem, azóta egyedül vagyok, és nem jött össze semmi a lányok terén. Meg ugyan jelenleg dolgozom, de erre a munkára hosszútávon nem lehet építeni, és viszont lövésem sincs, hogy minek akarok továbbtanulni. Sokszor úgy érzem, hogy legszívesebben inkább csak itthon döglenék, lazsálnék. Egyébként ezt csináltam januártól áprilisig, amikor már otthagytam az egyetemet, de még nem dolgoztam semmit, és ez is hiányzik, ehhez képest úgy érzem, a munka elveszi az egész életemet. Jó nem az, mert az egyetemen az az egy félév az még húzósabb is volt, nem is bírtam, de valahogy mindig megnyugvást adott, amikor hétvégéken találkoztam az exemmel, meghallgatott, meg egyszerűen jól éreztem magamat vele, hogy a hétköznapok is csak röpültek, mert alig vártam, hogy lássam.


De most nincs senki, csak egyedül tengődöm, kilátástalan, hogy hogyan tovább, mit kezdjek az életemmel, és legszívesebben visszamennék egy évvel ezelőttre, bár ha választani lehetne, akkor inkább soha nem is akarnék felnőni.


Szerintetek mit tegyek, mit kezdjek magammal?

Lehet, hogy csak rossz hatással van rám, hogy ennyit gondolok a múltra?



2016. okt. 8. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos en is ismerem ezt az erzest. Muszaj tovabb lepni. Probalj meg mas lanyokkal beszelgetni, hatha rabukkansz egy lanyra akivel ujra megeled ezeket, sot akar uj dolgokat is. :)
2016. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvass a kapunyitási krízisről a Te korosztályod! Én is voltam hasonló helyzetben emlékszem! Nehéz időszak..

És kezdj el sportolni, és főleg társaságba járni:) biztos akad majd egy lány..! Fel a fejjel minden meg fog oldódni magától csak ki kell tartani..!

ui: ennél sokkal szarabb élethelyzetek is előfordulnak pl.nálam aki 6x szakít a párjával két hónapon belül /xd/ és lövésem sincs mi lesz velem öt év múlva naszóval nem uncsi az élet.:) 41/L

2016. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!