Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen üggyel foglalkoznának a...

Ilyen üggyel foglalkoznának a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiú vagyok és van egy nagy problémám, ami már több mint két éve fenn áll. Az egész úgy kezdődött, hogy valaki elkezdett írogatni álfacebookról, annak a lánynak akinek udvaroltam olyan dolgokat rólam, ami egyáltalán nem volt igaz. A lány emiatt elbizonytalanodott és azt, mondta, hogy ezt nem bírja kiverni a fejéből így sikerült is annak a valakinek a terve. Utána majdnem két évig nem is bukkant ez fel. Nem rég volt egy komoly kapcsolatom és "valaki" elkezdett a barátnőmnek írogatni megint csak álfacebookról, először nem is hitt neki, de ez a valaki olyat irt, ami tényleg igaz volt rólam, csak ő úgy tűntette fel, hogy rossz színbe tűnjek. Na itt már én mondtam anyámnak, hogy menjünk már el a rendőrségre, de ő azt mondta, hogy csak valamelyik idióta haverom szórakozik biztos, meg ő szerinte amúgy se foglalkoznának vele csak kiröhögnének. Most van egy lány akivel jóban vagyok, és mily meglepő az a valaki neki is írogat. Szóval én már úgy vagyok, hogy elegem van, és szerintem ez nem normális, hogy azért nem tudok kapcsolatot kialakítani, mert valaki nem bír engem és nem meri magát felvállalni. Az a legrosszabb hogy gőzöm nincs ki lehet ez, vagyis egy tippem van, de hat az kevés.

2016. nov. 29. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miket írnak rólad?
2016. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy én minden lánnyal kikezdek, meg, hogy én már majdnem megerőszakoltam valamit, én csak a szexre megyek meg még sorolhatnám.
2016. nov. 29. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Jelentsd a Facebooknak és ők törlik az oldalt.
2016. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Tuti, hogy valami volt csajod így áll bosszút.

2016. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elgondolkoznék valami családtagon, vagy aki minden nap érintkezik veled. Az szinte hihetetlen, hogy csak akkor kerül elő az a profil, amikor új nőd van...
2016. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en testveremmel is volt hasonlo ok ugy oldottak meg hogy kitoroltek a facebookokat es mashol beszelegettek pl:Whatsapp
2016. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán rágalmazás, elvileg foglalkozniuk kell vele.
2016. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!