Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnatok segiteni? (Elore is...

Tudnatok segiteni? (Elore is elnezes az ekezetek miatt)

Figyelt kérdés

14 eves fiu vagyok, nyolcadikos a felveteli elott...


A szuleim 7 eve valtak es azota az anyamnal lakok vagyis laktam... de ez most lenyegtelen. Most az edesapamnal vagyok mert augusztus vegen vegetert az alberletunk anyammal es kozben hazat epetink szoval 3 honapja apamnal vagyok. Amig az anyammal voltam minnel jobban meg akart utaltatni az apammal. A batyam a 7 ev alatt meg az apamnal.


Anyam hirtelen talalt uj alberletet de nem szolt nekem csak az utolso nap hogy koltozzek at es en erre nemet mondtam mert ossze vissza kavarja az eletemet a butasagaival. Erre persze beragott... azutan meg volt sok esztelen dontese amivel en nem ertettem egyet.


Az anyukam elettarsaval se jovok ki valami jol... allandoan cseszeget, persze nincsen felsofoku vegzetsege csak szakkozepet vegzett de osztja az okossagait.


A legnagyobb dolog ami zavar hogy engem allandoan lehulyeznek mig az osztaly 3 legjobb tanuloja kozott vagyok hol 1 hol 2... szamos tanulmanyi versenyt nyertem de ellenere az anyamnal a batyam a cuki es a jofej mikozben 2 birosagi ugye is folyik egy zaklatasi es egy lopas... es illegalis dolgokbol akar megelni es nem akar dolgozni...


Az uzenet irasa kozben bejott hozzam es megint az apamat verig sertette elottem. En ezt nem birom! Kérem, valaki segítsen!!! Meg fogok orulni...



2016. dec. 4. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem mész vissza apudhoz?

Lelkileg teljesen le fog húzni, nem hagyhatod.

2016. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az édesanyám születésnapját ünnepeljuk, ezért elutaztunk hétvégére. Amúgy az apukámnál lakok jelenleg.
2016. dec. 5. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!