Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, miért bámultatok egy...

Fiúk, miért bámultatok egy (ismeretlen) lányt feltűnően?

Figyelt kérdés

A buszon történt, hogy egy srác nagyon feltűnően nézett. Ott álltam mellette, ő ült. Nem voltam útban meg semmi. Amikor éreztem a tekintetét, ránéztem és tovább nézett. Nagyon kellemetlen volt. Végül elfordult az ablak felé.


Nem volt semmi feltűnő rajtam, az arcomom se (az arcomat nézte).


Azt nyílván nem kérdezem, hogy miért bámult, mert ezt csak ő tudja, de valószínű, hogy mások is csinálnak ilyeneket és érdekelne, hogy srácok, magatokból kiindulva mi lehet a magyarázat erre (hogy ennyire néztek egy lányt)?


Köszi. :)



2016. dec. 5. 13:21
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdést nem múlt időbe akartam írni :D
2016. dec. 5. 13:22
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Be akarja porozni a bibédet.
2016. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is néztem már lányt buszon és azért mert nem tudtam levenni róla a szemem mert annyira tetszett :D meg azért is mert ő is nézett engem és a kicsi paroniámmal néha néha odanéztem hogy néz e még😂
2016. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszik,és bunkó vagyok:)
2016. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Aki így bámul, úgy félek tőle. Nem mosolyog, nem kapja el a tekintetét. Csak néz, mint egy rohadt sorozatgyilkos.
2016. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Tetszettél neki.
2016. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös: köszönöm, hogy megértesz. :)

Bár nem nézett ki félelmetesnek, de tényleg kényelmetlen volt a helyzet.

Már csak kíváncsiságból, aki azt írta, hogy tetszettem neki: akkor mit kellett volna csinálnom? Ha rámosolygok, akkor leszólít vagy mi? xD

Egyébként azt hittem, aki tetszik a srácnak, arról éppen elkapja a tekintetét azért, mert nem akar lelepleződni.

2016. dec. 5. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu :)

Az biztos, hogy tetszettél neki, viszont egy bizonyos szint után (részemről totál minden, milyen okból néz!) felettébb kellemetlen tud lenni, ahogy már más is írta előttem.

Nagyon nem jó "szokás" fiúk, ajánlom, hogy ha már valakit megbámultok, legalább NE ennyire feltűnően tegyétek!


22/L

2016. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gyrekek21 válasza:

Hát két lehetőség van

1. Vagy nagyon bájos teremtés vagy és beléd feledkezett a srác

2.Vagy rondább vagy mint a tavalyi átlag és ezért nem bírta abbahagyni

2016. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én miközben bámulom, pofátlanul a szájába képzelem a farkam.
2016. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!