Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy csak szép...

Miért van az, hogy csak szép nőket látok nagy jóval átlagfeletti keresettel lévő autókban?

Figyelt kérdés
sok sok új kocsiban, csak szép nőket látok, nagyon jó idős nőket vagy fiatal kis tyúkokat, de mindegyik nagyon szép. egy ronda ocsmány dagadék nőt miért nem látni ilyenbe?

2016. dec. 8. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Az mitol van hogy nem birsz egy ertelmes kerdest feltenni?
2016. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
szerintem ez teljes mértékben értelmes kérdés. mit nem értesz ezen? :D
2016. dec. 8. 13:27
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
mert a szép nők gazdag férfiakkal járnak (persze csak a pénz miatt) és ezek a férfiak bizony a s*ggük alá teszik az ilyen autókat...
2016. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
nyilván nem az összes szép nőre vonatkozik ez, de sok ilyen akad :)
2016. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

-A nem szépeket nem veszed észre.

-Akinek telik drága autóra, annak szép ruhára, fodrászra, szépségszalonra is telik, valamint ideje is van, hogy kialudja magát. Háztartást végzi más.

2016. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Én csúnyákat is szoktam drága autóban....(benzinkútondolgozommielőttkérdeznéd)
2016. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Én ronda, ocsmány dagadék nő vagyok a te szavaiddal élve (csúnya az arcom, a hajam vékonyszálú és kevés, túlsúlyos vagyok) és egy BMW e93-as autóm van. Nem apuci, meg nem a párom tette a fenekem alá. Valószínűleg azért nem látsz, mert nem arra járok mint te, bár az is igaz hogy nem sokat autózom, általában csak munkahelyre, ügyeket intézni, vásáolni megyek vele (máshová nem nagyon járok). Másrészt meg amit már írtak is, hogy az ilyeneket mint én nem veszed észre. Merre élsz, hogy csak ilyeneket látsz? Engem pl. Debrecenben láthatsz.
2016. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Irigykedsz kérdező hogy neked ,sosem lesz fiatal csinos barátnőd. :)
2016. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Meg drága autód sem.
2016. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
87%

Mernék rá fogadni, hogy a kérdező egy ilyen tipikus swag yolo bszottmenőgyerek, akire a lányok annak ellenére sem néznek, hogy a faceboot profilképét amin nyitott szájjal amerikai stílust kopizva pózol, 40 percig filterezte. Tudjátok, tipikus az a gyerek, aki lekvázza a szép lányokat, a kevésbé szépeket meg lenyomorékozza.

Kedves kérdező, ha nem is ilyen vagy, a stílusodon változtathatnál ahelyett hogy az egódat simagatod, és akkor talán a egy 20 éves Suzuki is elég lesz a csajozáshoz.

2016. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!